Не зви чайна• 23 марта 2025
Вагітність та роди після 40
Дівчата , хто наважився стати мамою після 40 , поділіться будь ласка своїми позитивними враженнями . Що стосується злоровʼя, терпіння , виносиливості . Чоловік просить , я начебто і не проти , але страхи мене зупиняють(
Розумію, що є багато прикладів подруг , родичів, але хочеться почути тих, хто це сам проходить )
Томатико• 25 марта 2025
Ответ дляНе зви чайна
А что «эко» 100 % гарантия ?
от генетических поломок - да. от психиатрии - нет.