Божий одуванчик• 23 марта 2025
Коли гасять пожежу на верхніх поверхах? Заливають?
Нижні І що тоді з ремонтами і комунікаціями у інших жильців будинку ? Чи є якась компенсація від держави?
Божий одуванчик
• 23 марта 2025
Ответ дляБегущаяпо
Ну це ж неправда. Наша квартира безпосередньо під тією , яку гасили , тобто , залита найбільше. Висохло все доволі швидко , навіть гіпсокартон. Так , є темні плями від води (бо була чорна , із сажею), але неможна сказати , що квартира непригодна для життя
А ламінат? Він же вздувається від води. І сирість потім всюди і цвіль.
Привіт з ботойбіччя• 23 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
коли від шахедів
Херсон щось не дуже відбудовує держава, а в кожному домі є приліт і в живуть люди
Аленький носочек• 23 марта 2025
Про компенсацию за окна двери. К одним комиссия пришла не помню через сколько, но точно когда они уже все заделали и вставили, они ж не будут сидеть без окон ждать.
Пока там всякие бюрократические процедуры, выдали сертификат, не деньги, и его можно обналичить только в эпицентре или за окна рассчитаться, короче за стройку, а они ж уже окна вставили и обналичить его нельзя.
Аленький носочек• 23 марта 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
У наших знайомих місцева влада ремонтує житло своїм коштом.
В том доме застройщик будет как-то достраивать эту дырку, там несущие конструкции и тд, экспертизы, это все надолго если не навсегда
Божий одуванчик
• 23 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Ну тут вони могли знайти інших людей і перепродати сертифікат. Або купити в епіцентрі товари, потім повернення оформити і забрати гроші
Бегущаяпо• 23 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Але все одно в квартирі можна жити. Ніхто ж не каже , що все як до прильоту
Капитанша• 23 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
ну то познімати
Злюка бобер• 23 марта 2025
Ответ дляАленький носочек
Ну то значить вони мали гроші на це. Мої знайомі, які тих грошей не мали, жили з плитами OSB замість вікон, поки держава не профінансувала
Живчик-счастливчик• 23 марта 2025
Был просто пожар, жильцы сгорели. Залило нормально, я ведрами воду черпала. Соседка оформила акты, я забила. Прошло уже почти год никто никому не компенсировал. Еле добились что на зиму пленкой закрыли окна.
Божий одуванчик
• 23 марта 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ви проживаєте там ?
Живчик-счастливчик• 23 марта 2025
Ответ дляБегущаяпо
В мене відпали і шпалери і штукатурка, одна гілка електрики відвалилась, люстри здохли. 2 місяці воняло пліснявою і горілим, обробляли спец засобами, паркет розсохся, ну хоч не вздувся
Живчик-счастливчик• 23 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Ви проживаєте там ?
Так, але на 2 місяці виїзжала. Викидали все і обробляли засобами від запаху і плісняви
Дуб береза• 23 марта 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Потому за границей многие страхуют свою жилье, компенсация позволяет сделать ремонт с 0 или приобрести новое жилье, но не уверена, что страховые компании работают во время войны
От военных рисков не все страхуют, это форс-мажор
Ашотакоя• 23 марта 2025
Ответ дляОтчебучкина
А приліт держава влаштувала? Чому за це є компенсація, а за пошкоджене майно/житло від затоплення при гасінні - ні?
Держава! Бо збивають над домівками!
Лупаю цю скелю• 23 марта 2025
Ответ дляОтчебучкина
В нас теж страхують, але це не страховий випадок, якщо шахед/ракета
Можна застрахувати з воєнними ризиками (на випадок влучання бпла, ракет, їх уламків), тоді буде страхова виплата. Вже кілька років страхові пропонують такі програми для житла, автомобілів
Куратор дебошей• 23 марта 2025
Ответ дляGaleTTa
Ну у знакомых были выбиты двери и окна, то знаю им компенсировали замену
Держава компенсує тільки ’закритий контур’, як вони це називають. Наприклад, якщо пошкоджені вікна та лоджія, то компенсують все. А, якщо вікна та скляний балкон, то тільки вікна. По типу, що дом сдали в експлуатацію з балконом, що не був скляний, то і компенсувати нічого. Ну у нас так, таке було пояснення. Балкон відновлювати за власний рахунок.