Я инженер, меряю от 1• 04 марта 2025

Чи отримав хтось компенсацію за зруйноване житло на окупованих територіях

Місто Вугледар
Ліплю вареники• 04 марта 2025
чим воно від незруйнованого відрізняється, не розумію.
Відмовилась би від усіх прав за компенсацію
автор Я инженер, меряю от 1 • 04 марта 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Питання не в цьому, відмовились ііі? Виплат всеодно нема. Питання конкретно чи отримав гривні в кишеню, а не уявні і не сертифікати
Ліплю вареники• 04 марта 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
так, розумію ,вибачте
то емоції
Bor bor• 04 марта 2025
Нет. Свекровь из Бахмута, ее послали в 2023 году (условно), сказав, что нужно, чтобы комиссия оценила разрушения. Украинская комиссия. На оккупированной территории. Нет, дело, конечно, уголовное открыли, и заявка есть, но нет механизма, как это сделать на оккупированной территории. Только ждать деоккупации.
я Кукарача• 04 марта 2025
Навряд чи
Це ж має бути створена комісія яка оцінить збитки. Як та комісія їх оцінить?
Метелики на душі• 04 марта 2025
Знаю родину з Краматорська, яка отримала кошти і купила вже собі житло.
Лгин• 04 марта 2025
Ответ дляBor bor
Аналогично. Мое наследство в Бахмуте. Все заявки поданы а дальше, какая комиссия.
Шукаю стакан• 04 марта 2025
Ответ дляBor bor
Вот такое беспокойство...
Кіма кепка• 04 марта 2025
Моя подурга из Каховки.
Жилье разрушено.
Она подала на компенсацию...
И тут начался цирк- ей ответили, что такого адреса не существует и выяснилось, что в связи с декомунизацией поменяли название улицы в городе, который в оккупации.
я Кукарача• 04 марта 2025
Ответ дляМетелики на душі
Ви уважно читали питання про ОКУПОВАНІ території?
Пффф 100%• 04 марта 2025
Маріуполь, ні. Треба, щоб комісія оцінила стан будинку, але є одне але: будинку вже немає від слова зовсім, навіть на Гугл картах видно ці руїни. Але це недостатній доказ зруйнованості
Ответ дляМетелики на душі
Краматорськ не окуповане
Чекаю завтра• 04 марта 2025
Ответ дляя Кукарача
Навряд чи
Цікаво, а що комісія повинна оцінити, наприклад, у Бахмуті?
Це не до вас питання. Абсурд
Единорог помог• 04 марта 2025
Ответ дляЛіплю вареники
відмовилась би - як би що?
Единорог помог• 04 марта 2025
Ответ дляКіма кепка
Моя подурга из Каховки.
Жилье разрушено.
Она подала на компенсацию...
подруга из Каховки в документах указала адрес, который существовал до изменения названия улицы??
З понеділка на дієті• 04 марта 2025
Ответ дляЕдинорог помог
і що тут такого, коли цю декомунізацію провели тоді, коли міста були вже окуповані , чи на межі окупації, багато хто знає про перейменування?
Единорог помог• 04 марта 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
уточніть, будь ласка, коли саме у Каховці її провели??
З понеділка на дієті• 04 марта 2025
Ответ дляЕдинорог помог
уяви не маю, але погугліла, так і є, при окупації роблять)))
Бідося• 04 марта 2025
Ответ дляBor bor
Та же история у знакомых...
Пописанная парта• 04 марта 2025
Поки що немає механізму компенсації за втрачене житло на окупованій території
З понеділка на дієті• 04 марта 2025
Ответ дляBor bor
були ж пропозиції дати людям з таких зруйнованих міст компенсацію в обмін на те, що вони відмовляються від будь яких матеріальних прав на те, що там залишилось, но нікому це не потрбіно(
Кіма кепка• 04 марта 2025
Ответ дляЕдинорог помог
да
Ліплю вареники• 04 марта 2025
Ответ дляЕдинорог помог
відмовилась би - як би що?
Якщо б була така можливість, звісно
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Пропозиція була, закон до кінця не підписаний грошей нема. Пропозиція лишилась в повітрі. Грошей на руки ніхто не дав
СпайдерВумен• 04 марта 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Це не до вас питання. Абсурд
В том и соль. Точнее, экономия.
СпайдерВумен• 04 марта 2025
Ответ дляКіма кепка
Моя подурга из Каховки.
Жилье разрушено.
Она подала на компенсацию...
В базах есть старые и новые названия. Ну по крайней мере по Бахмуту так. У мамы тоже улица декоммунизирована. А в паспорте и документах на уничтоженное жилье - старое название. Но в цнап все подтягивается. И в дие тоже.
По теме, компенсацию(и сертификат) не дают, как выше писали.
Более того, мамин знакомый успел до оккупации официально зафиксировать разрушение его жилья(тогда ещё власти были в городе и комиссия к нему приходила). Выехал, подал заявку, но тоже до сих пор тоже ничего не получил.
Кіма кепка• 04 марта 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Подруге показали шиш