Працівниця року• 23 марта 2025

Коли збуваються мрії?

От у вас бувало таке, щоб ви чогось ну дуже хотіли (при чому, щоб це йшло не від логіки, а від нестримного бажання мати це, навіть якщо це нездійсненне), і мрія збувалася?
Почну з себе. Я мріяла жити в домі. Коли ми з чоловіком одружилися, я купила альбом для фото, на обкладинці якого був зображений дім. На той час у нас не було грошей навіть на власну квартиру. Але через 5 років ми купили будинок, причому він виявився дуже схожий на той, що був на фотоальбомі.
автор Працівниця року • 23 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Дякую.
соляр Ви вмієте робити/?
Вмію))) Просто ви написали про свої почуття і відчуття після переїзду, і мене зацікавила саме карта релокації (переїзду) - що там змінилося, що взагалі може принести ця зміна в житті.
автор Працівниця року • 23 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Навіть не знаю, я дуже любила нашу Таврію, степ, Південь. Я завжди відчувала , що моя душа в степах України, а не десь в Центрі чи на Півночі чи Заході. Обтяжливих стосунків ..навіть не думала над цим, цікаво проаналізувати в собі
Я теж люблю степ, такий широкий, вільний, аж по обрій. Навіть дихається легше.
Забагаловка• 23 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
Тааак, очі відпочивають! Тепло землі і інші приємності.
Забагаловка• 23 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
Пишіть пошту чи тг як з Вами зв´язатися. Подивимось .
автор Працівниця року • 23 марта 2025
Та можна навіть тут, якщо ви не заперечуєте. Якщо хочете більш приватно, будь ласка - lilya.shepel@gmail.com