begovelik• 23 марта в 15:08

Як думаєте, на кого Петро Олексійович отставе Україну, як піде

На молодих гетьманів, як варіант? Вони продовжуватимуть його справу? Як вони вам, як послідовники справ Пороха?
lus_so• 23 марта в 15:12
А конкретніше? Ви ж собі вже щось придумали.
Услада• 23 марта в 15:17
Отставе, че що? Залишить?
Teonaa• 23 марта в 15:25
Ответ дляУслада
Отставе, че що? Залишить?
Залише)
Teonaa• 23 марта в 15:25
А він що, на чолі? Що йому лишати?
Argesha• 23 марта в 15:34
Він же ж вже отставЕв, на молодого гетьмана. КушОйте, не обляпайтеся. Чи ви 6 років у комі були?
Наташа_32• 23 марта в 15:37
Уже нечего оставлять. Разруха, долги, деградированное общество, ненависть ко всему умному.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 марта в 15:45
порох себя дискредитировал давно
Еленнн• 23 марта в 15:45
Шановна, у нас 6 років давно нові креативні очільники. Вам би переживати,
на кого останеться країна, коли (якщо) вони захочуть перемін.
елена пронина• 23 марта в 15:55
От куда куда он пойдет?
GarnoKvit• 23 марта в 16:23
Звідки піде?
svetla2201• 23 марта в 16:42
ви б більше переживали що залишить після себе зе...чи буде азагалі що залишати