Трейдер кріпти• 23 марта 2025

Сєконд)))

Вчора була в секонді - в перерві, між справами
Рубашка льон + бавовна, нова
Сукня 99%, що нова - смішна така, стало шкода її там лишати)
А ви щось знаходили практичне та / або цікаве останнім часом?)
автор Трейдер кріпти • 23 марта 2025
Ответ дляПолуничка
Не понимаю такой экономии, вроде и дешево, а в итоге куча тряпья, в котором и ходить стыдно, и вещей дома нет
Не варто екстраполювати свій досвід на інших...
Хтось економить, хтось шукає щось цікаве
Буває знаходиться базове - і це також нормально
Рожайтретьего• 23 марта 2025
Рубашка норм, платье такое
автор Трейдер кріпти • 23 марта 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Я б не глянула навіть на такі речі.
На які б глянули?
Первая ласточка инфляции• 23 марта 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
На які б глянули?
Вам дійсно подобаються? Що колір, що фасон, реально хочете виглядати як моль?
Аноним_1858• 23 марта 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну вот платье это, смешное, как вы пишете, вы его носить будете? Вам в нем хорошо? Куда его вообще?
Рубашка.. Стандартная мужская, как по мне. Хлопок и лен - ну ок. Но, что в ней такого..
В общем, мои мысли - вещи из разряда - жалко оставлять было в секонде, но и носить очень вряд ли.
Ну влітку вдома можна сукню носити, чому ні.
Тумба-юмба• 23 марта 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Отличная рубашка !
А платье какое, вобще зашибись🤣
ЗновЗдоров• 23 марта 2025
останным часом на секонд немає грошей
Кукарачка• 23 марта 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Чекала на вас
Завжди цікавить нащо такі заходять в тему з однозначними назвами?) (риторично)
До чого тут назва теми до вашого лахміття? Дівчата деколи показують нормальні речі з сека, у вас не дуже.
Потужна махіна• 23 марта 2025
Чесно, я таке не ношу , жах
Ms. Iphone• 23 марта 2025
Ответ дляТумба-юмба
Жах. Зачем оно надо вобще это хламье
А ви тут що хотіли побачити, останній показ від кутюр, чи обісрати навмисно зайшли?
автор Трейдер кріпти • 23 марта 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Нууу..
Зазвичай, коли виходять в люди, до рубашки додаються інші речі, які можуть мати кольори
До однотонних суконь пастельних відтінків (або до комплектів пустельної гами) додаю яскраві аксесуари і взуття
Так і живу
Нетутешня• 23 марта 2025
Покажіть сукню на собі. Колір мені подобається. Буває, сукня -таке щось, а на фігурі сидить супер
Несемо світло разом• 23 марта 2025
Мені теж цікаво побачити сукню на вас, автор. Здається, що із солом´яним капелюхом і сумочкою, буде супер для пляжної історії.
Нетутешня• 23 марта 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Нууу..
Так і живу
Кольори- супер! Базові, які можна будь-як комбінувати і вони завжди освіжають образ
бибизяна• 23 марта 2025
я сегодня такие брюки с разрезом купила...не знаю, что на верх теперь..
Банка з медом• 23 марта 2025
Ответ дляНетутешня
И мне цвет нравится ,не знаю чего тут фукают на него
СережкинаЯ• 23 марта 2025
Ответ длябибизяна
Однотонну білу футболку?
Виглядають зручними.
Малявка ще та• 23 марта 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Про сукню все розумію
Але ну так її шкода чогось стало
Вона наче як і прикольна, і така несуразна
Ну таке, кароче
Если ткань натуральная, то платье дома в жару норм будет )
бибизяна• 23 марта 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Однотонну білу футболку?
Виглядають зручними.
певно, або рожеву, дуже легкі, але розріз мен зависоко...
СережкинаЯ• 23 марта 2025
Ответ длябибизяна
Рожеву однотонну теж можна.
Розрізи можна ниткою трохи прихопити, щоб нижчі були.
Банка з медом• 23 марта 2025
Я в последнее время хожу редко в секонд -ассортимент так себе и цены космос
В пятницу зашла и единственная покупка-вот такое платье . Я не ношу короткое ,но взяла с целью,что сделаю из него рубашку .
Когда искала в инете фото платья,то оказывается такая рубашка в коллекции бренда есть
бибизяна• 23 марта 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Рожеву однотонну теж можна.
біла буде нарядніша, вже думаю зашити трохи, дякую
СкиниУскачи!• 23 марта 2025
Перша сорочка хороша, сукня взагалі щось незрозуміле. Пи.Си. Одягаюсь на секонді уже років 10. Років
бибизяна• 23 марта 2025
Ответ дляБанка з медом
яка гарна...
Банка з медом• 23 марта 2025
Ответ длябибизяна
яка гарна...
Честно ,я фанат прошвы и цвет это мой
Взяла в куче за 60 грн ,меня привлек сначала цвет ,а потом как увидела рукава -то поняла,что нужно брать
бибизяна• 23 марта 2025
Ответ дляБанка з медом
Честно ,я фанат прошвы и цвет это мой
супер, я такое тоже люблю...
Сіґеле-міґеле• 23 марта 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Рубашка имеет место быть.Но я, все- таки,предпочитаю 100% лен.Я так понимаю это H&M, они были в акции по 8 евро в магазине, может конечно вам намного дешевле обошлась, тогда ок.
Платье видно , что полиэстер и странного фасона, даже не знаю куда его надевать.
+100
Я взяла за 400 грн актуальную льняную рубашку в эмчемдеме) И цвет насыщенный, трендовый.
Какая необходимость брать то же самое, только битое жизнью в секонде - хз.
Та прям багіня• 23 марта 2025
автор, гарні речі, нехай вам до душі носяться
СережкинаЯ• 23 марта 2025
Ответ дляБанка з медом
Сорочкою дійсно набагато цікавіше виглядає.
Банка з медом• 23 марта 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Согласна
Платье бы хотелось подлиннее