Зроблено у 80-х• 23 марта в 17:53
Сивина у 35+
Мені 37 і відсотків 80 волосся сивого.🥺 Це капець просто. У вас, дівчатка, в такому віці яка ситуація з сивим волоссям?
Кудлата хмаринка• 23 марта в 17:56
Ответ дляШвендяю містами
анологічно була в цьому віці. Всі в роду сивіють рано
Це ж не рано взагалі. Рано-це 18
Швендяю містами• 23 марта в 17:58
Ответ дляКудлата хмаринка
Це ж не рано взагалі. Рано-це 18
а я десь писала, що посивіла в 37?
Леся Українка• 23 марта в 18:03
Навряд аж стільки,може 30-40%, але я брюнетка, тому дуже видно вже тижні через 2 після фарбування. Блондинкою ставати не планую...
Зроблено у 80-х
• 23 марта в 18:05
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Такая же фигня... Тоже грущу( Еще и выпадают усиленно(
Та теж випадають, а як глянула на коренні не по пробору, хоч плач. Просто біла
Зроблено у 80-х
• 23 марта в 18:06
Ответ дляIshoy
Ситуация тааая же. Начала седеть в 20 с небольшим, а сейчас почти вся седая. Иногда крашусь, иногда забиваю. Я своего возраста не стесняюсь
Та я теж не соромлюсь віку))) але шось трохи не готова 😂
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну обьективно говоря мы почти в 40 уже не девочки и кроме седины это и так видно, но согласна, седые корни добавляют легко +10 лет к возрасту. Иногда спасаюсь тонировочными бальзамами, когда надо выглядеть приличнее, а на покраску нет времени
Зроблено у 80-х
• 23 марта в 18:10
Ответ дляIshoy
Та я фарбую раз на тижні 3-4, волосся темне (було)))
Мая твая не панимать• 23 марта в 18:10
меня вот в 29 до слез расстраивают седые виски, с 24тлет заметила первые волоски, то сейчас уже скрывать не получается, видно и очень хорошо, а само понимание что красить нужно просто истощает меня, очень не хочу ни тратить денег на это, ни заниматься этим
Зроблено у 80-х
• 23 марта в 18:11
Ответ дляМая твая не панимать
Я після 30 почала фарбувати, десь 32-33 . Спочатку для гарного кольору , а тепер і вибору нема
Швендяю містами• 23 марта в 18:14
Якраз учора дивилася інформацію щодо комуфляжу і шиття сивини. Саму фарбування кожді 3 тижні просто дістало. Але, я так зрозуміла, що це все фігня... і не допоможе рідше фарбуватися.
Чаклунка-ведунка• 23 марта в 18:17
Начала седеть, и с ответственно краситься, с 19 лет. Маме сейчас моей 75, седые волосы можно пересчитать по пальцам. Седина - это очень часто именно генетика
Творческий типаж• 23 марта в 18:18
С 27 лет закрашиваю седину. Мама в 45 была равномерно седой, но у нее очень красивый цвет, соль с перцем, синеватый. У ее мастера часто просят окрашивание ’как у женщины’, а это не натуральный цвет.
Я_и_моя_собака• 23 марта в 18:27
У мене з цією сивиною прикол якийсь. То багато, то знов пару волосин. Прям хамелеон
Сніжок Сніжанівна• 23 марта в 18:27
В 19 почало сивіти волосся. Зараз мені 33. На третину сива. Мама в 36 вже була майже повністю сива. Я не готова до такого. Але задовбалося фарбуватися.
В кого тако було• 23 марта в 18:56
Тоже 37, волосин 5 может антенной торчать, чтоб не дергать их крашусь
Появились в 34, когда война началась из-за стресса, естественно
ДелайКак_Я• 23 марта в 19:36
36 років. ще до нещодавно було 2-3 сиві волосини. з того моменту зрозуміла що в мене не буде ні часу ні бажання фарбувати корені раз на 2-3 тижні. і почала відрощувати свій колір (до цього років 20 фарбувала волосся). зараз вже побільшало сивини. але вона мене не засмучує.
Кашпо• 23 марта в 19:37
Мені 43, є один пейсик сивий, але він, падлюка така, якраз на лобі, і з´явились небагато сивіх волосин на скронях (
Доводиться фарбувати коріння часто