Спішу - перекидаюсь• 23 марта 2025

Ремонт квартири з дизайнером "під ключ"

Хто робив , розкажіть , будь ласка , чи лишилися ви задоволені результатом й процесом. Як обирали дизайнера, чи були проблеми під час реалізації проекта , й якщо так, то які. Буду вдячна за будь-які поради
Оля_с_киркою• 23 марта 2025
робили, з другого разу зійшлися, з першим дизайнером ні
Дивне створіння• 23 марта 2025
Намагалася знайти дизайнера але те що мені пропонували мені не подобалося. Короче плюнула знайшла варіанти які подобалися мені і враховувала тільки підказки ремонтників. Ну наприклад плінтуса з місцем для проводів, чи зробити фальш панелі щоб можна було їх відкрити і мати доступ до комунікацій.
ПлюшкамиБалуюсь• 23 марта 2025
Это было отличное, лучшее решение. Довольна на все сто
автор Спішу - перекидаюсь • 23 марта 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Ось мене це питання також хвилює, як знайти ’свого ’, хочеться від процесу хоч якесь задоволення отримати
Подтяжка• 23 марта 2025
Так, робила з голих стін від забудовників, в одно ліцо. Задоволена - не то слово. Без жодної нервової клітини, все чітко і не за всі гроші світу, насолоджуюсь результатом.
Оля_с_киркою• 23 марта 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
вам треба подивитися спочатку портфоліо (роботи) дизайнера, якщо вони вам відгукуються, тоді назначити зустріч і поспілкуватися, там побачите чи підходить чи ні