Всім привіт! Чи є тут хтось, хто видаляв рубці? Який метод найефективніший?
Мала розсічення над бровою приблизно 2см, в той же день зашили по швидкій. Після зняття швів користуюсь кремом з силіконом. Рана зажила, але тепер маю рубець, який не дає мені спокою.🥹 Читала про це в інтернеті, але різних методів і процедур багато і звісно кожен косметолог нахвалює свою як найкращу в світі. Хочу зрозуміти з реальних відгуків, які методи дійсно варті уваги. Якщо хтось мав таку проблему і вирішив її, розкажіть будь ласка, як?🤗
ФрекенБок• 24 марта в 02:30
Прибирала невуси (НЕ вуси 🤣) методом електрокоагуляції. Робила в лікаря дерматолога.
Зам. зав. Анонима• 24 марта в 08:21
Вам краще не до косметолога, а на консультацію до пластичного хірурга.
Б´ю байдики• 25 марта в 09:01
Ответ дляNatttt
Теж розглядаю лазерне шліфування, а ще зацікавилась мікронідлінгом. Але не знаю, що дієвіше...
Через 2 тижні відпишусь)