Ванна Тазиковна• 16 февраля в 12:39
Ви відрізаєте оту пришиту на ізнанці білу бірочку тканеву на трусиках?
Помітила неодназово, що косметологи і масажисти коли викладають фотки поп, а там труси трохи ажурні, і майже завжди бірка біла незрізана просвічується.
Тож, я замислилася: може то моветон відрізати ту бірку? Бо я завжди відрізала.
В опитуванні можна обирати декілька варіантів.
Дякую заздалегідь всім хто відповість.
Результат:
вже голосів:
51 (45.95%)
відрізаю
32 (28.83%)
коли як
23 (20.72%)
ні (поясніть в коментах чому?)
3 (2.7%)
в мене без бірок труси
1 (0.9%)
хм.. аж не знаю як тепер бути)
1 (0.9%)
не ношу трусики
ЖенаАйтишнеГа• 16 февраля в 12:43
Ответ дляЛизочек
Я столько раз на пляжах видела эти бирки и из плавок, и из бюстиков. Особенно если НиМ, то там любят целую ’Войну и мир’ пришить с инструкцией. И ото все торчит , страничками в воде перебирает)
Да-да, эйчик прям знаменит этим.
Вообще обожаю марки, которые пришивают бирки либо на один стежок, либо на ’висячие’ ниточки. Особенно в белье
Любовь Калистратовна• 16 февраля в 12:45
Ответ дляЛизочек
Ну не треба книжку з собою тягати, завжди є що почитати на пляжі, зручно)
Щепотка_совести• 16 февраля в 12:46
Не отрезаю, а вот с бюстгальтерами я поступила более радикально
Молода і нерозважлива• 16 февраля в 12:46
Вы и это без форума решить не можете? А как вы, например, молоко выбираете ?
Щепотка_совести• 16 февраля в 12:47
Ответ дляЛизочек
Вот я от бюстгальтера отказалась и очень довольна
тогдалия• 16 февраля в 12:47
Відрізаю в більшості випадків, тому що мені вони заважають. Але не на всіх так. Наприклад на M&S вони мʼякі і в боковому шві, я їх не відчуваю. На Intimissimi вони напівпрозорі і мʼякі, теж не відчуваються. А нещодавно наструселях Reserved зрізала, тому що царапалися на попереку
Бентливуман• 16 февраля в 12:48
За замовчанням не відрізаю - просто зайва дія.
Але якщо та бірка невдала та починає натирати, тоді відрізаю.
Ванна Тазиковна
• 16 февраля в 12:49
Ответ дляПешеходик
Ніколи не відрізала
а чому? особливо цікаво коли прозорі труси
Пешеходик• 16 февраля в 12:49
Ответ дляВанна Тазиковна
А хто мені зазирає під спідницю?
Ванна Тазиковна
• 16 февраля в 12:50
Ответ дляПешеходик
А хто мені зазирає під спідницю?
а якби зазирав хтось, то відрізали?
Пешеходик• 16 февраля в 12:50
Ответ дляЩепотка_совести
А в чому радість?
Пешеходик• 16 февраля в 12:50
Ответ дляВанна Тазиковна
а якби зазирав хтось, то відрізали?
Мені не заважає
Щепотка_совести• 16 февраля в 12:51
Ответ дляПешеходик
А в чому радість?
Нет дискомфорта, не нужно одевать/снимать/покупать
Дрібка щастя• 16 февраля в 12:52
Ответ дляМerida
Отрезаю на всей одежде, которая соприкасается с телом.
удивляюсь, как они не мешают людям
но надо ж шоб хвирма была видна! даже на труселях
удивляюсь, как они не мешают людям
Кофр для ноги• 16 февраля в 12:56
Ответ дляДрібка щастя
удивляюсь, как они не мешают людям
Мне мешают наоборот отрезанные хвостики, то колят, то натирают. Несрезанные не мешают, и дело не в хвирме
Нічого вдягти• 16 февраля в 12:57
Ответ дляБентливуман
Нічого вдягти• 16 февраля в 12:57
Ответ дляВанна Тазиковна
Я ж не вижу ее сзади
Майор Медуза• 16 февраля в 12:58
Ответ дляМerida
А як ви потім доглядаєте за тим одягом, якщо зрізаєте рекомендації по догляду?
Нічого вдягти• 16 февраля в 12:58
Ответ дляКофр для ноги
Нічого вдягти• 16 февраля в 12:58
Ответ дляМайор Медуза
Ну я не отрезаю, но и никогда в жизни не читала бирки
Ответ дляДрібка щастя
удивляюсь, как они не мешают людям
Ну, это дело каждого. Я за комфорт. Обрезаю себе, и всем членам семьи, если одежду купила я, и приходят домой её раскладываю, стираю, обрезаю бирки. Всю жизнь так делаю
Моль Моллівна• 16 февраля в 12:59
я отрезаю, если они мне мешают, царапают кожу. на самом деле процентов 80 вещей со срезанными бирками, потому что мешают довольно часто)
Моль Моллівна• 16 февраля в 13:00
Ответ дляМайор Медуза
я все стираю на 30 градусов полчаса, вообще плевать, что там на той бирке))