Квітка Миру• 11 марта 2025
Кому допомогли фізіопроцедури і які при запаленні сідничного нерву?
Дівчата, хто мучився від болі в сідничному нерві і попереку? Кому допомогли саме фіз процедури ( електрофорез, магніт, лазер, ультразвук з гормоном, УВТ)?
Напишіть будь ласка, бо звичайні ліки тільки на певний час допомогли, а потім знову стало боліти.
Нічого вдягти• 11 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Запалення в нерві не можливо вилікувати процедурами
Мне делали ультразвук с гидрокортизоном. И только это из всех процедур и помогло
Love_Love_Love_• 11 марта 2025
Ответ дляНічого вдягти
Запальний процес зняли ультразвуком? Ну ви ж розумієте що це не реально?
Нічого вдягти• 11 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ультразвук проводит жидкости
Love_Love_Love_• 11 марта 2025
Ответ дляНічого вдягти
Ультразвук проводит жидкости
Ок, а запальний процес куди дівається? Я вірю що вам допоміг ультразвук, але в комплексі
Нічого вдягти• 11 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Слово гидрокортизон Вам не о чем не говорит?
Квітка Миру
• 11 марта 2025
Ответ дляНічого вдягти
Дякую
Ви в поліклініці робили?
Україна понад усе!• 11 марта 2025
Прочитала і дуже засмутилася. Тобто це не можна вилікувати і навіть полегшити біль в домашніх умовах??? Я не можу нормально помитися, одягтися, не можу піднімати більше 1 кг, головне - не можу нормально працювати. Цей біль віддає у нирки і в ногу, і нога якась опухша і менш рухлива. Реально є якийсь вихід?? Бо вже депресняк у мене через це.
Мамин тріль• 11 марта 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Є. ЛФК з грамотним лікарем і професійними тренажерами.
Сердючка• 11 марта 2025
Ответ дляМамин тріль
Підтримую,ЛФК на регулярній основі з реабілітогом на декомпресійних тренажерах
Україна понад усе!• 11 марта 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Я робила вправи , на ютубі є багато відео, робіть і вам полегшає
Вправи які саме? Як правильно набрати в пошуку? В мене багато років проблема, але не було такого сильного болю і обмежень у рухах. Просто при защемленні нерва віддавало у ногу і вона набрякала. Вправи ніякі не допомагали. Але це все було терпимо, зараз уже чогось страшнувато))).
Библиотекарь• 11 марта 2025
Лягаєте на підлогу, лицем вниз. Почергово підтягуєте під себе ноги, руки витягуєте теж, за голову . Можна лежачи на спині підтягувати ногу зігнуту в коліні навкосу, теж поперемінно. Такі вправи допомагають, мені лікар показав.Ще я лежу на аплікаторі Кузнецова, це боляче, але терплю. Я восени аж прихрамувала , так тянуло ногу. В ютубі так і забиваєте , вправи при запаленні сідаліщного нерву.
Квітка Миру
• 16 марта 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Доброго дня. Як ви себе почуваєте зараз? Щось допомогло?