Хата на мати• Изменено 24 марта в 09:27

Кто водил подростка на гипноз?

Если депрессия и прочие психологические проблемы. Кто водил? Поделитесь впечатлениями. Может порекомендуйте специалиста в Киеве.
Майор Медуза• 24 марта в 09:27
Ви вже всі інші наукові методи перепробували?
автор Хата на мати • 24 марта в 09:35
Ответ дляМайор Медуза
Мені перед вами детально відзвітувати? Вам як підійде - короткий звіт, чи зі всіма документами, дослідженнями, аналізами?
Майор Медуза• 24 марта в 09:38
Ответ дляХата на мати
І вам всього найкращого!
TANYA 0 0 0 0• 24 марта в 09:41
Це лікар рекомендував? Просто перший раз про таке чую. Якщо що, то в мене також непростий підліток. Послухаю
Мира всем• 24 марта в 11:01
Це маячня та надумане.
Голову лікує фізична праця. Працьова терапія. Бажано ближче до природи. Люди забули, як воно, реально працювати. Тоді б і зайвого нічого в мізках не було.