Хата на мати• Изменено 24 марта 2025
Кто водил подростка на гипноз?
Если депрессия и прочие психологические проблемы. Кто водил? Поделитесь впечатлениями. Может порекомендуйте специалиста в Киеве.
Хата на мати
• 24 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
Ви вже всі інші наукові методи перепробували?
Мені перед вами детально відзвітувати? Вам як підійде - короткий звіт, чи зі всіма документами, дослідженнями, аналізами?
Майор Медуза• 24 марта 2025
Ответ дляХата на мати
І вам всього найкращого!
TANYA 0 0 0 0• 24 марта 2025
Це лікар рекомендував? Просто перший раз про таке чую. Якщо що, то в мене також непростий підліток. Послухаю
Мира всем• 24 марта 2025
Це маячня та надумане.
Голову лікує фізична праця. Працьова терапія. Бажано ближче до природи. Люди забули, як воно, реально працювати. Тоді б і зайвого нічого в мізках не було.