Столічна штучка• 24 марта 2025
Які ВНЗ в Києві навчають дітей очно?
Не дистанційно?
Може в когось діти навчаються очно в таких вузах?
Гадаю_По_шнуркам• 24 марта 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Політех 2 рази в тиждень очно
Торгово-економічний очно вчаться
торгово-економічний може залежить від курсу і спеціальності, знайома на другому курсі, економіка підприємства чи якось так, практично все онлайн, їздить в універ двічі в тиждень на якусь одну пару
Екатерина27• 24 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
А кто в здравом рассудке студентов в аудитории сейчас заведёт. Один прилёт и всё! Кому могила, а кому тюрьма. Есть правда, на свой страх и риск вызывают на OFF-LINE. Но это реально с отбитыми мозгами.
А чем это отличается от школ, которые работают очно?
Глубоководная селедка• 24 марта 2025
За вікном війна. Кожен день гинуть люди. В внз можливі замінування, теракти та т.п. Дурні баби викладають все як на долоні першому зустрічному в інеті. Той кому дійсно треба, сам дізнається про внз, який його цікавить. Не буває такого, щоб цікавило все
А ви пишіть, пишіть.