ОхиИВздохи• 24 марта в 12:10

Гарний термос

Порадьте хороший термос, будь ласка , який довго тримає 🙏

(вибираю для дит харчування, суміші)
лаМпочка• 24 марта в 12:15
термокружка тефаль та термос трамп (трамп взагалі мені виявився не зручним бо сильно довго тримає))) гаряче не заливаю - розбавляю холодним
Новорічна пальма• 24 марта в 12:20
В мене Zojirushi,але є недолік.Він тримає дуже довго.Зранку кіп´яток залила,в 16.00 пити не можна.
Тому заливаю температурою трохи вище,ніж потрібно для споживання .Тоді ок.
Все знаю від і до• 24 марта в 12:25
Татонка
Все знаю від і до• 24 марта в 12:26
Для суміші брала би скляний, металевий ні. Татонка металевий
А що таке?• 24 марта в 12:30
В мене Zojirushi і термос і термокружка. Термос тримає до теплого добу в горах. Коли відключення світла були, то зранку робила чай на роботу в термокружку. До вечора був гарячий
Покращена• 24 марта в 13:31
Stanley термос