Тримаю свічку• 24 марта 2025
Просто поговорити... хто хворіє і більшість часу проводить вдома, в ліжку …
Шкварочка• 24 марта 2025
Я не болею, но тоже люблю валяться в последнее время. Ребенок подрос и сам гуляет, сам в школу. А мне лень куда-то идти. Кино и книжки.
Заставляличка• 24 марта 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А нащо ліжко при хворобі???
Хвороби ж різні
Тримаю свічку
• 24 марта 2025
Ответ дляШкварочка
У вас є вільний час на себе, коли перероблені всі справи
TANYA 0 0 0 0• 24 марта 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А нащо ліжко при хворобі???
Та нащо те ліжко взагалі?) ну дуже у вас дивне питання
ТАЗератти• 24 марта 2025
Зараз грипую. Краще на роботу бігати, ніж вдома валятися з цим повним набором, без сил з кашлем нежитем і головним болем. А ще і працювати дистанційно, бо треба.
Тримаю свічку
• 24 марта 2025
Ответ дляТАЗератти
Мова не про грип … життя - ліжко, квартирам
Силиконочка• 24 марта 2025
Я зараз після лікарні та операції дома, постійно хочеться спати та відпочивати , ось я лежу, вже саму нудить від такого життя
Тримаю свічку
• 24 марта 2025
Ответ дляСиликоночка
Все буде добре , відновлення вам.
Силиконочка• 24 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Все буде добре , відновлення вам.
Дуже дякую! Зараз вкрай необхідні слова підтримки
Яжбоматусяблін• 24 марта 2025
Болею, но при кровать только мечтаю сейчас... Работаю на аптеку, но все равно работаю.
БоВжеВільна• 24 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Я навіть працюю в ліжку.
Мені боляче сидіти і довго ходити.
Довго лежати блін теж.
Тому чередую.
Навіть під час роботи встаю походити, або ноут на підвіконня і так працюю.
Обов´язково щодня ходжу по мікрорайону, щоб взагалі не заржавіти.
Якщо почуваюсь краше - більш активна.
Так майже півтора року.
Мені боляче сидіти і довго ходити.
Довго лежати блін теж.
Тому чередую.
Якщо почуваюсь краше - більш активна.
Так майже півтора року.
Силиконочка• 24 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Я навіть працюю в ліжку.
Мені боляче сидіти і довго ходити.
Довго лежати блін теж.
Тому чередую.
Якщо почуваюсь краше - більш активна.
Так майже півтора року.
Мені боляче сидіти і довго ходити.
Довго лежати блін теж.
Тому чередую.
Якщо почуваюсь краше - більш активна.
Так майже півтора року.
Ось і я ходжу по мікрорайону, але мені це вже набридло просто капець.
БоВжеВільна• 24 марта 2025
Ответ дляСиликоночка
Теж набридло. Але з мого мікрорайону вийти нікуди. Навколо забори і підприємства. Тому по одному шляху постійно. А що робити - ходжу.
Якщо виходить - шукаю компанію. Якщо ні - навушники і пішла
ТАЗератти• 24 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Це жахливо. Тримайтеся. Іншого виходу нема.
Мандолина Бу• 24 марта 2025
У мене проблемки лише по неврології і кардіології. Є проблеми з хребтом. Не можу довго лежати, так як після лежання виникає сильна скутість у хребті. Ще лежачи може виникати запаморочення. Стояти і ходити довго теж не можу. Сидячи мені дещо більш комфортно.
Апрель Ивановна• 24 марта 2025
Я зараз така...одну операція зроблена екстсренно, чекаю відновлення вже півтора місяці - і тоді другу робитимуть .. треба до травня дотягти, можливо хоч якісь дати назвуть, бо поки - від 2 до 6 міс і усе(
Функціонувати можу, і навіть з дому виходжу, але довго не витримую.