Люблю ХОЛОСТЯКА• Изменено 24 марта в 15:30
Якщо думати за майбутнє і як би ви вчинили, купили б будинок, чи ще щось?
Дано:
Є родина, одна донька майже 16 років, ми з чоловіком, дві собаки, в однієї відмовляють лапи, важко тягати з 4 поверху на руках, в будинку було б простіше. Є трьох кімнатна квартира біля заводу куди постійно літають ракети. Є авто, яке коштує близько 8 тис дол, і трохи більше 2 тис дол. Від Покровська ми за 70 км знаходимося. Є варіант купити манюсенький будиночок, продавши авто, туалет з душем добудувати за рахунок 2 тис дол тих що на руках, тим паче дах під це все вже є, треба дві стінки і вже є коробка, тобто санвузол буде. Свою квартиру здавати і на ті гроші донька буде вчитися, поїхавши в велике місто.
Інший варіант продати квартиру, купити нормальний будинок, але вчити доньку треба буде на зп і гарний вуз не знаю, потягнемо ми чи ні.
Третій варіант продати квартиру, взяти той дешевий будинок і гроші сховати, щоб на випадок наступу, були хоч якісь кошти.
Тут варіантів розвитку справ може бути багато, авто, гадаю, я куплю місяців через 10 після здачі квартири. А так авто потребує постійного догляду, щоб бути в гарному стані. Але й наступ ймовірний, тоді з голою дупою можна залишитись. Я на поговорить просто. Може ви мені підкажете якісь ідеї. Дякую велике, обіймаю♥️
ЗавЛабСнаб• 24 марта в 15:29
головне питання - де купити? розташування зараз у вас не гарне. в павлограді не купувала б, я в Дніпрі боюся купувати
ЗавЛабСнаб• 24 марта в 15:30
Ответ дляSo_so
Продала бы абсолютно всё и переехала в квартиру в большом (чтобы была работа и вуз) городе в центр или на зп
поки ще можливо продати
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 24 марта в 15:31
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так, Павлоград.
ЗавЛабСнаб• 24 марта в 15:31
Ответ дляSo_so
Именно так. Как только фронт станет ближе, это не будет стоить ничего.
куди ближче - 80 км!
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 24 марта в 15:31
Ответ дляSo_so
Тут є робота в чоловіка, шахта, бронь.
Додекаэдр• 24 марта в 15:33
1. За 2000 вы не построить душ и туалет
2. Вы точно уверены что у вас купят квартиру
3. При покупке ещё надо на лыормление
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Тут є робота в чоловіка, шахта, бронь.
Я Вам очень сочувствую и не хочу показаться гадюкой, просто постарайтесь трезво посмотреть на происходящее.
Ваша проблема вообще не в смене квартиры на дом, не в обучении дочери.
Ваша проблема - убежать быстрее чем всё рухнет и чтобы хоть какие-то деньги на руках.
marishka1001• 24 марта в 15:36
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Тут є робота в чоловіка, шахта, бронь.
Тогда небольшой и уютный домик, квартиру сдавать или продать и купить в лучшем месте,тоже можно с целью задачи
marishka1001• 24 марта в 15:38
Ответ дляДодекаэдр
1. За 2000 вы не построить душ и туалет
3. При покупке ещё надо на лыормление
Думаю автор имела ввиду что начать строить душ и туалет,т есть стены,саму конструкцию. Т.к на обустройку внутри конечно же действительно не хватит
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 24 марта в 15:38
Ответ дляSo_so
Лучше остаться со своей гостинкой чем искать аренду с 2мя собаками и быть бездомными 🥺
Ох, я цього боюсь, в мене ще кішка....
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 24 марта в 15:40
Ответ дляmarishka1001
Та там щось можна вирішити, душ і туалет побудувати там. Якось зробити це за кошти які є. Можна звісно в туалет на вулиці ходити, але то таке....
ЗавЛабСнаб• 24 марта в 15:42
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Тут є робота в чоловіка, шахта, бронь.
розумію вас, але продавайте що можете і купуйте що можете далі від покровська((( чоловік може ж на зйомі пожити? у мене багато прикладів коли сиділи до останнього а потім біжали внікуди. я вам дуже співчуваю. і розумію що у вас глаз замилився і просто звикли
marishka1001• 24 марта в 15:42
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Тогда домик подойдёт. На земле жить лучше и вам и питомцам
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 24 марта в 15:48
Ответ дляSo_so
Може все завершиться🙏
Так хочеться цього.
Пасхальний тролік• 24 марта в 15:49
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Може все завершиться🙏
Так хочеться цього.
А чоловік ще не на пенсії,шахтар же.
Електрохарчування• 24 марта в 16:09
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Може все завершиться🙏
Так хочеться цього.
Подождите трошки. Может эти падлюки с трампом что-то решат. Невозможно уже и бесит эта неопределенность. В такой ситуации нету выигрышного варианта с домом
Уси Пуси• 24 марта в 18:51
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Авторко, навіщо вам , маючи одну неліквідну нерухомість, купувати ще одну ? Ще й позбавити при цьому родину засобу пересування в прифронтовій зоні ?
Уси Пуси• 24 марта в 18:53
Ответ дляЕлектрохарчування
а в чому ви бачите невизначеність ?
Птица секретарь• 24 марта в 20:28
Ответ дляУси Пуси
а в чому ви бачите невизначеність ?
поки не буде сталого перемир’я.., все 50-50%.
Уси Пуси• 24 марта в 20:59
Ответ дляПтица секретарь
де ви ті 50% бачите