Небалувана Галя• 24 марта в 17:57
Шашлык в аэрогриле - как вы готовили?
Статус Ква• 24 марта в 18:16
Ответ дляБезникаЯ
Чому ви те називаєте шашликом? Воно ж димом не пахне?
Ви знаєте, у нас місцевий виробник робить напівфабрикат- шашлик (мариновані шматки м’яса), то як його зробити в аерогрилі, то пахне справжнім шашликом! Не знаю як це... Може рідкий дим додає, але в сирому продукті не чути зовсім!
Я роблю його в аерогрилі навіть без шпажок, просто шматочками
Королева спама• 24 марта в 18:19
Робила в мультипечи на шпажках. покупала готовий марінований шашлик. трохи разрезали шматки, дуже великі були для мультипечі
Свій варік• 17 апреля в 09:40
Мариную как обычно и в аэрогриль, (переворачиваю в середине готовки)так как только сверху нагрев, за счет маринада с луком и специй и обдува горячим воздухом получатся почти как настоящий.