НеВРотик• 24 марта 2025

Моя їжа за день. А як у вас?

Ще був банан, два ківі і цукерка. Часом можу їсти і піцу, бургер, торт. Але в основному харчування таке. Для вас цього достатньо наїстися? Багато? Мало?
Яка думаєте моя вага? зріст 163
Поділіться фото своєї їжі за день чи розпишіть.
Тема просто для цікавості поговорити як у інших.
КоКоКоКоКоКо...• 24 марта 2025
Для меня мало очень, хотя я тоже худею. Полноценные 3 приёма пищи.
КокошинЭль• 24 марта 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Я не можу так мало їсти за день.
Та подождите. Ещё ж не ясно, что на тех фотках шо не загрузились. Может там целый поросёнок с гриля
Я таке знаю• 24 марта 2025
Ответ дляКокошинЭль
На ужин шо, только одна одинешенькая печенька?
Та ну драстуйте. Я не з такої сім´ї, я з багатої. Макарони з сосискою і багато листового салату з помідорками. Ви шо, я з пустим шлунком спати не ляжу.
Солоденька цукОрка• 24 марта 2025
Утром кофе, яйцо, помидор, потом апельсин. В обед запеченая грудка с овощами, квашеная капуста. На ужин лосось с салатом и чай. Перед сном кефир.
КокошинЭль• 24 марта 2025
Ответ дляЯ таке знаю
То всё понятно, читала ж я. Просто одна печенька так печально звучит. Берите хоть три, а лучше пять, пожалуйста.
Пиу!Пиу!• 24 марта 2025
Ответ дляКокошинЭль
Я коли важила 45-47 кг в 20+ років, отоі їла поросенок легко.
Зараз стільки не лізе.. але все одно апетит нормальний