ЛолитаНеРазлита• 24 марта в 20:39
Що робити, якщо мене збуджує тільки порно і можу отримати оргазм лише з ним
А не з чоловіком
Полонянка SexShop-а!• 24 марта в 21:12
Вчера смотрела немецкое порно и параллельно учила язык. Прикольно
ПазлШредінгера• 24 марта в 21:34
Це зараз величезна і розповсюджена проблема - адикція від порно, швидкий дофамін.Стримуйтесь, не дивіться, через якийсь час повинно пройти, і можливо тоді зможете отримувати задоволення від сексу з партнером, але це не точно ...