Всім шампаньського• 24 марта 2025

Чи правда, якщо дитина багато ворушиться в животі

то і спати буде погано, коли народиться? А якщо спокійна, то і народиться буде спокійною? Щось я хвилююся, у мене 7 місяців, постійно штовхається, щось крутиться. Хотілось би щоб дитина спала ночами 😞
Клептоманка• 24 марта 2025
Йолі палі, це вже не смішно навіть.
Зашла на 5минут• 24 марта 2025
Неправда
автор Всім шампаньського • 24 марта 2025
Ответ дляКлептоманка
Йолі палі, це вже не смішно навіть.
Що саме? Я перший раз питаю і ні, я не троль, як тут звичайно прийнято казати.
Просто хотілось би послухати життєві приклади ось і все
tori35• 24 марта 2025
Я не знала о такой особенности,но у меня все так было как вы описали .Живот ходуном ходил постоянно ,потом год не одной спокойной ночи у нас не было .
Руда ліса• 24 марта 2025
В мене так було, в животі кожний ранок о 5 шевелтвся так і після народження прокидався десь до півтора роки. І був дуже активний в животі і гіперактивний в житті
БершкомангоЗар• 24 марта 2025
то треба більше гуляти і провітрювати - крутиться, бо не вистачає кисню
Ответ дляРуда ліса
От блін(( у мене серед ночі паті влаштовує (((
Руда ліса• 24 марта 2025
Потрібно питати у лікаря на тему дистрес плода
Гитта Ягг• 24 марта 2025
Это нормально. Ребенок двигается, потому, что ему это нужно для развития.
Более активно, он двигается когда вы едите сладкое.
Ответ дляБершкомангоЗар
Кожного дня гуляю, годину -півтори, в басейн хожу, роблю зарядку. Тобто більш меньш активна
БершкомангоЗар• 24 марта 2025
Ответ дляВсім шампаньського
яка ж ви молодець, все буде добре!
до речі, у мене одна дитина так крутилася, виявилося - жарко було, мусила вимикати батарею і тепло вдягатися. І так воно по життю - 17-18 треба, 20 макс
БершкомангоЗар• 24 марта 2025
Ответ дляВсім шампаньського
треба пробувати різні варіант - може, бік міняти, води випити, ще щось.
ну, і якщо ви вдома, то сирени - нерви - кортизол - крутиться((
Ашолюдискажуть• 24 марта 2025
Ну, логика есть. Темперамент, тип нервной системы – штука врождённая. Моя мало крутилась в животе, так и спокойная получилась.
Думала мене хтось заспокоїть і скаже що це не так😂 але виглядає що це так і є ))))
Звоночек• 24 марта 2025
Спати не буде в любому випадку 😂, а от тато спатиме добре😂
Ответ дляЗвоночек
То якщо дитина не буде, то мама з татом наврядче )))
Атятя_тётя• 24 марта 2025
У меня два ребенка были спокойные в животе и после родов ели и спали. Если очень брыкается в животе, это может быть признаком гипоксии, тогда ребенок рождается с неврологией и конечно ведет себя более беспокойно.
Любимка-анонимка• 25 марта 2025
А ще, якщо народиться вночі, то не спатиме. Краще до ранку терпіть.
Мрію про космос• 25 марта 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Ну то звісно теперамент дитини з моменту зачаття закладається. Моя була спокійна, сиділа як миша вмживоті))) і по життю спокійна, лагідна, гарна дитина. Але жару давала зі сном до 6 місяців точно, жодної ночі не спала. То коліки, то просто не спала вночі, а потім дрихла до обіду. Всяке було.
Викликаю на дебати• 25 марта 2025
Мой тоже толкался постоянно, особенно ночью.
До 3 мес просыпался 2 раща покушать, так что по сравнению с другими я не жаловалась
Непереможна• 25 марта 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Автор, обратите внимание на этот комментарий.
Миловидна леді• 25 марта 2025
Старшая была еще той футболисткой, дубасила меня постоянно, лежала на сохранении долго, а спала с первых дней, в роддоме будили ее и заставляли меня кормить ночью, я платила медсестрам шоб не приносили ее ночью))), в 6 утра медсестра приходила с выпучиными глазами и говорила у нас таких детей не было, все кричат, а ваша дрыхнет, а когда еще увидели что я сцеживаю в стакан и выливаю, то вообще истерики были, у нас дети голодные отказники, а она выливает…это был 98 год
, меньшая была поспокойнее, но тоже спала всю ночь, я не кормила своих ночами…
Доросла дівчинка• 25 марта 2025
21 століття... Мдааа
пу_пугренчик• 26 марта 2025
Ну що я можу сказати,авторе,готуйтесь)
В мене було так само.Дитина мало спить,ні однієї ночі ми нормально не спали.Гіперактивний,постійно кудись біжить,короче буде весело)