Evga32• 24 марта в 23:24

Це вона на що натякає?

lekon-lekon• 25 марта в 00:17
Ответ дляPrervana
Ну пока курщину не брали, радиолокационщик служивший под Борисполем - в штурмовика не превращался ни разу. А тут оп и командировочка подъехала.
А якби поїхав на Запорізький напрям, то курщина була б ні до чого?
Prervana• 25 марта в 00:19
Ответ дляlekon-lekon
Ну не поехал же. И развивая теорию вероятностей - а если бы, скажем, у бабушки выросли яйца, она бы стала дедушкой?
автор Evga32 • 25 марта в 00:20
Ответ дляlekon-lekon
А на інших напрямах фронтів такого не відбувається, тільки на Курщині і Білгородщині?
Як на мене краще воювати на кацапській землі, хай вони стирають свої села, а не захоплюючи наші.
Різницю між наступом і захистом, і кількістю втрат при цьому взагалі не розумієте?
lekon-lekon• 25 марта в 00:25
Ответ дляPrervana
Просто у вас логіка цікава, зараз нестача кадрів, набирають звідки можуть із різних частин і направляють на гарячі напрями. Ваш знайомий міг поїхати на Донецький, кацапів менше не становиться, а так на території кацапії легше вести маневрову війну, де втрати менше, ніж просто сидіти під кабами та рсзо.
lekon-lekon• 25 марта в 00:27
Ответ дляEvga32
Там же наступ був на Курщині швидкий, захопили дуже швидко, це ж не на Донеччині наступати на 5 ліній оборони
соняшка• 25 марта в 00:39
опять эта дура которая обещала перемогу 20 листопада? зачем ее везед пиарят?
космея• 25 марта в 00:43
Ответ дляEvga32
це та сама
Знову?
Teonaa• 25 марта в 01:19
Ответ дляPrervana
Конечно мало. Вон у моей соседки двое сыновей служат, с одним связи с Курского направления уже 7 дней нет, а с его телефона **анаты звонят. Но у нее есть еще один ведь. Не ровен час второго Белгород брать отправят.
Єбонати то хто?
Файна_зупка• 25 марта в 01:23
Это не так случайно что говорила про окончание войны и обосралась???
Файна_зупка• 25 марта в 01:23
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Це вона і є.
Ахахахах, позорище)))
Файна_зупка• 25 марта в 01:25
Ответ дляPrervana
Она намекает на то, что ее сториз посмотрят тыщ 50 хомяков и она чуток пожрёт с рекламы
Ой) я после того позора, никогда бы в жизни не воспользовалась ее услугами. А то как она тогда выкручивались вообще «зашквар». Складывается впечатление что она вообще никакой не юрист, чисто балабол и общается она не подкованно совершенно
EvaRo• 25 марта в 03:20
Ответ длясоняшка
Давайте кожен пожаліється на її сторінку, брехлива така, терпіти таких хитрих не можу
EvaRo• 25 марта в 03:21
Ответ для Файна_зупка
Вона не обісралась, вона спеціально водила за ніс десятки тисяч українців, щоб набрати аудиторію
IndividualForce• 25 марта в 04:01
Удалено администрацией...
IndividualForce• 25 марта в 04:03
Ответ дляlekon-lekon
Брехня, ви пересказуєте наші урановини...
На курщині наших кинули як м´ясо, заради зайпу. У нас там загинули знайомі.
Argesha• 25 марта в 06:03
Ответ дляEvga32
Там стільки хлопців наших полягло. І для чого(((
Удалено администрацией...
Кузякин• 25 марта в 06:07
Ответ дляIndividualForce
Удалено администрацией...
Причем здесь слово ’хайп’?
cheryl• 25 марта в 06:44
Здивує чим? Тим що мясник з клоеном поклали на курвщині десяток тисяч наших хлопців, а зараз те саме на білгородщині? Ще не дійшли до останнього?
LotusA• 25 марта в 08:37
Так эта та пресловутая юристка, у которой война должна была закончиться 20 октября 2022 года и она точно знает.
Тупая баба
Mrs.Ochmonek• 25 марта в 10:10
Ответ дляPrervana
Те, що вони захищають і вас від московитів (хоч ви вірите, що для них ви ’своя’), ніяк не стримує вас в обезцінюванні подвигу дітей вашої сусідки
Mrs.Ochmonek• 25 марта в 10:11
Ответ дляEvga32
’І для чого Україна захищається, стільки хлопців полягло’, - ви це хочете сказати?
Mrs.Ochmonek• 25 марта в 10:13
Ответ дляТруп нареченої
Контрнаступ потужний, який загубить купу життів(
’Потужна’ ваша аналітика , і чого ви не в Генштабі
Mrs.Ochmonek• 25 марта в 10:14
Ответ дляlekon-lekon
Схоже, що комусь дуже не приємно, що війна переходить на територію окупанта
Prervana• 25 марта в 10:16
Ответ дляMrs.Ochmonek
Он неплохо справлялся с защитой и в радиолокационной сфере. Лучше б и дальше РЭБ настраивал в 50 км от дома, чтоб к матери шахеды не долетали, а не Курск брал. Его родина-мать первая и обесценила, отправив хз куда, откуда выбраться живым можно будет лишь чудом
Mrs.Ochmonek• 25 марта в 10:18
Ответ дляIndividualForce
Джерело?
Чи ви переказуєте ура- рашановини все таки
Mrs.Ochmonek• 25 марта в 10:20
Ответ дляcheryl
Вас після новин з парашенківської альтернативної реальності уже ніщо не здивує, це точно
Mrs.Ochmonek• 25 марта в 10:21
Ответ дляPrervana
Особистих трагедій дуже багато.
А обезцінюєте наших воїнів саме ви.
Prervana• 25 марта в 10:34
Ответ дляMrs.Ochmonek
Особистих трагедій дуже багато.
А обезцінюєте наших воїнів саме ви.
Обесценивает не факт того, что ценного для защиты столицы специалиста кинули на мясо, а упоминание об этом факте в комменте или разговор вслух. Ок, я вас услышала)
Mrs.Ochmonek• 25 марта в 10:42
Ответ дляPrervana
’кинулі на мясо’ - це не факт, а ваша упереджена інтерпретація , м´яко кажучи.
А ваша ’згадка’ в контексті, вище зазначеному, - це і є ганебне обезцінення воїна
musilda• 25 марта в 11:09
Ответ дляlekon-lekon
Логично как раз таки защищать свои земли.А за что положили тысячи в Курской области вряд ли кто то сможет объяснить