Ответ дляEvga32
Там стільки хлопців наших полягло. І для чого(((
Сколько?
У вас есть информация конкретная, кроме оханья?
Больше или меньше, чем на Покровском и Купеческом направлениях полегло бы, если б рашистам не пришлось сокращать там группировки?
Заходить небольшими силами вдоль границы абсолютно правильная стратегия, силами, немного больше, чем друг, на которые никто не обращает внимания.
Противник должен быть в стрессе и постоянно тушить пожары, иначе мотивации это прекращать не будет никогда и никакой.
IndividualForce• 25 марта в 11:33
Ответ дляMrs.Ochmonek
Джерело?
Чи ви переказуєте ура- рашановини все таки
Я пересказую реальність, про яку всі по селах і містах, у кого служать хлопці, знають.
Mrs.Ochmonek• 25 марта в 12:35
Ответ дляIndividualForce
Ви переказуєте не реальність, бо ніяк не можете знати, що кажуть ВСІ хлопці і дівчата, які служать.
Ответ дляJul-Ap
Сколько?
Ви такі смішні. Реально це все заради того, щоб мотивувати росіян завершити війну?))) Тобто для завершення війни путіну треба лише мотивація? І насправді йому не пофіг на людей чи якісь російські села?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це і є реальність. Бо люди, які живуть біля кордону, це все бачать і знають. Бо люли постійно спілкуються з тими військовими, бачать скільки 200 і 300 звідти везуть.
Mrs.Ochmonek• 25 марта в 14:30
Ответ дляEvga32
Реальність - це бачити всю картину, на всіх лініях фронту, а не лише біля кордону.
Mrs.Ochmonek• 25 марта в 14:33
Ответ дляEvga32
Кацапи мотивуються втратами. Чим більше втрат у них, тим менше охочих підписувати контракти. Так сталося, що більших втрат їм легше завдавати там, де вони не очікують, наприклад, як було на Курщині
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не несіть чухню. Хто їм про ті втрати правду говорить? І чи вони щось вирішують? Така якась нездорова наївність у вас
Ответ дляEvga32
Одна вы здесь гениальный военный стратег.
Тот же Нильсон уж получше вас разбирается, очевидно, в военном деле, пишет, что курская операция не достигла всех целей, но является средне успешной.
Откуда у обычных женщин с советчицы столько пафоса, вообще непонятно.
Mrs.Ochmonek• 26 марта в 08:38
Ответ дляcheryl
То бажаю вам поховати зятя, друга, випускника(22 роки), чоловіка колеги. Вам особисто . У вашу родину. Тоді поговоримо про альтернативні реальності.
Ви нічого не знаєте про мою родину
Всі ваші побажання повернуться вам.
lekon-lekon• 26 марта в 12:57
Ответ дляmusilda
Логично как раз таки защищать свои земли.А за что положили тысячи в Курской области вряд ли кто то сможет объяснить
Та ви шо, а коли йшли на Берлін у другій світовій, то це теж розцвнювалось як захист чи захоплення? Не треба кацапську х*йню розказувати
lekon-lekon• 26 марта в 12:59
Ответ дляEvga32
Для завершення війни треба щоб в кацапів не було фублів, як тільки нафтогазові фублі закінчаться, то і війна здується