Evga32• 24 марта 2025

Це вона на що натякає?

Renesmeе 16• 24 марта 2025
Ніхто нічого не знає, блогер підігріває інтерес до своєї особи
Uebersetzerin• 24 марта 2025
На те, що війна ще довго буде
алергирина• 24 марта 2025
Брєдні для лохів
_Annyshka____• 24 марта 2025
Так це вже не секрет що наші пішли в тому напрямку, але поки всього в глиб на декілька кілометрів. Просто в наших новинах про це поки мовчать, що правильно.
Prervana• 24 марта 2025
Она намекает на то, что ее сториз посмотрят тыщ 50 хомяков и она чуток пожрёт с рекламы
автор Evga32 • 24 марта 2025
Ответ для_Annyshka____
Ну я так і подумала, але не можу повірити в цей брєдоман. Тобто курщини було мало!?!
Тетя Фрося• 24 марта 2025
Писали что в Белгородской области закрепились в двух сёлах.
Seehund• 24 марта 2025
Была тут уже юристка, которая набрала подписчиков на таких таинственных заявлениях.
автор Evga32 • 24 марта 2025
Ответ дляSeehund
це та сама
Seehund• 24 марта 2025
Ответ дляEvga32
це та сама
Дураков - не учат, их бьют.)
Prervana• 24 марта 2025
Ответ дляEvga32
Конечно мало. Вон у моей соседки двое сыновей служат, с одним связи с Курского направления уже 7 дней нет, а с его телефона **анаты звонят. Но у нее есть еще один ведь. Не ровен час второго Белгород брать отправят.
Веточка сакуры67• 24 марта 2025
Очередной раз зашли в бел обл.
ElinaH• 24 марта 2025
Ответ для_Annyshka____
Почему молчат-то?) Все есть в новостях и на картах.
автор Evga32 • 24 марта 2025
Ответ дляPrervana
Там стільки хлопців наших полягло. І для чого(((
Жули-ули• 24 марта 2025
Та була ж інфа по тому напрямку
Perfect look• 24 марта 2025
Так она новости процитировала, очередная инфоцыганка строит из себя Вангу.
Помню как тут Диану облизывали, а она такую дичь несла, уже и не слышно про нее )
ShellyBelly• 24 марта 2025
Оту юристку слухати-себе не поважати. Це та, що якийсь час назад розказувала, що 100000000% що війна закінчиться такого і такого числа. Відлік вела, зуб давала, у неї була супер-пупер інформація перевірена, що вона там тільки не молола, а потім жіденько обосралась. А потім люди десь розкупили її, що вона собі тупо аудиторію набивала( знайшли її коментарі на сторінках тих, хто цим займається)
bibico• 24 марта 2025
Ответ дляElinaH
Это граница курской и Сумской областей на карте
ElinaH• 25 марта 2025
Ответ дляbibico
Нет. Это Белгородская, вот слева. А справа побольше - курская.
Wendy Rhoades• 25 марта 2025
Ответ дляEvga32
це та сама
от безстрашна баба))
Remensa• 25 марта 2025
Натякає, шо в неї мало переглядів
Remensa• 25 марта 2025
Ответ дляShellyBelly
20 листопада😆 А потім, ашотакоє, я на своїй сторінці, шо хочу те й кажу.
Решка7777• 25 марта 2025
Ответ дляEvga32
я тоже.. у подруги сын медик в курнике..без вести с сентября(
irrakez.детские-товары.com• 25 марта 2025
Наши вышли из Курской области, значит освободились рашистские войска, которые могли перекинуть на Купянское, Покровское или еще какое направление, у ВСУ была задача перехватить их, так получилось Белгородское направление
Труп нареченої• 25 марта 2025
Контрнаступ потужний, який загубить купу життів(
Решка7777• 25 марта 2025
Ответ дляТруп нареченої
и куча потужних промов (
lekon-lekon• 25 марта 2025
Ответ дляPrervana
А на інших напрямах фронтів такого не відбувається, тільки на Курщині і Білгородщині?
Як на мене краще воювати на кацапській землі, хай вони стирають свої села, а не захоплюючи наші.
lekon-lekon• 25 марта 2025
Ответ дляEvga32
А на інших фронтах менше полягло? Гинуть військові на всіх фронтах, навіщо тема про доцільність операцій на території кацапії?
Prervana• 25 марта 2025
Ответ дляlekon-lekon
Ну пока курщину не брали, радиолокационщик служивший под Борисполем - в штурмовика не превращался ни разу. А тут оп и командировочка подъехала.
Адвокат Пономаренко• 25 марта 2025
Ответ дляSeehund
Це вона і є.