Джага-джага• 25 марта 2025
Шторы без тюли, нормально будет?
В спальне окно с выходом на балкон, 8 этаж.
Муж часто ходит на балкон, тюль дёргает, меня бесит . Кот постоянно на подоконник заарыгтапет, и тюль надо поправлять , иначе вид ужасный.
Думаю оставить только шторы. А вместо тюль может рулонные заказать. Может делают из такой ткани как тюль.
Поделитесь советом, как лучше? Спасибо.
Кому не тяжело, можна и фото своего окна показать, у кого просто шторы.
Поделитесь советом, как лучше? Спасибо.
Джага-джага
• 25 марта 2025
Ответ дляОябунчик
У меня день ночь на окне и двери балконной, по краям шторы
День ночь у меня на кухне. А в комнате не хочу, так как люблю любоватся видом из окна. Но совсем голое окно тоже не хочу.
Кнопус• 25 марта 2025
Якщо сонячна сторона, без тюлі швидко штори вигорять. Тоді, варіант з жалюзями розглядайте.
Джага-джага
• 25 марта 2025
Ответ дляКнопус
Та й голе вікно без тюлі некрасиво виглядати буде(((
От і думаю за ролети, ну щоби тканина була така як тюль. Піднімати їх не буду, будуть весь час опущені, тому й хочу щоби були до тюлі пожібні
Кнопус• 25 марта 2025
Ответ дляДжага-джага
Теж, тюль люблю. Але, в вашому випадку, якщо не хочете плутатись, тільки ролети. Хоча, можно тюль на пів вікна, щоб вдень між шторами була, якщо у вас штори і вдень не зашторені.Є красиві прихватки тюлі, щоб вона не ’заважала’. Це, все,вам особисто треба дивитись. Твк, складно радити.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 марта 2025
З тюлем затишніше як на мене. А розрізати тюль на дві частини, вікно-двері? Я так бачила, достатньо не погано.
А Я Самая Самая• 25 марта 2025
Так, роблять з органзи на паличках окремо на двері, окремо на вікно. Ваш чоловік буде відкривати балкон разом з фіранкою :)
А Я Самая Самая• 25 марта 2025
От на таких, вони кріпляться зверху і знизу на кожну раму, береться органзи так само в 1,5 - 2 рази більше за ширину скла. Не можу чомусь знайти, як це правильно називається
60 метрів сметани• 25 марта 2025
Без тюли будет некрасиво и странно, никакие ролетты тюль не заменят
Джага-джага
• 25 марта 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Це треба нести до кравчині, бо сама боюся спорчу тюль тільки
Джага-джага
• 25 марта 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Так ролети і йдуть окремо на кожне вікно
Леплю из пластилина• 25 марта 2025
Ответ дляДжага-джага
Ролеты свет не пропускают особо и нечего вы через них не увидите. Вам может подойти вариант римские шторы или шторы-кафе
Подтяжка• 25 марта 2025
Тюль, без тюля - не те, некрасиво, з тюлем затишніше, ролети з люля - читаю, і дивуюсь, хто всі ці люди? Ми в совку чи що? Нафіг той тюль? Юск, Ікеа- ніхто давно не продає той тюль. Світ давно вже зрозумів, що можна і без нього.
Джага-джага
• 25 марта 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ролеты хочу как тюль прозрачные, сейчас такие есть
Бентливуман• 25 марта 2025
Без образів• 25 марта 2025
У меня в спальне только ночные. Не люблю тюль, да и лишний пылесборник. Ночные если мокрыми повесить и гладить не нужно
Леплю из пластилина• 25 марта 2025
Ответ дляДжага-джага
Я знаю какие есть)) о них я и говорю
Нечего через них не видно, вы же писали что любите смотреть в окно.
ИзЮмрудная• 25 марта 2025
Ответ дляПодтяжка
У меня шторы и тюль маскируют уродливую трубу отопления от потолка до пола и от этой трубы идут трубы к батарее под окном. Без тюли вся эта конструкция выглядит ужасно. Старый дом.
Ответ дляДжага-джага
Оставьте на окнах штори, а тюль попробуйте наклеить (клеятся на мыло) на сами окна. Можно найти старую и попробовать єто сделать на лето.
Так сделала моя соседка на окна балкона, солнечная сторона.
Тут как тут• 25 марта 2025
Ответ дляДжага-джага
Ось буквально сьогодні вночі побачила варіант з римкою у відео
Птица секретарь• 25 марта 2025
Ответ дляПодтяжка
Я люблю затишок і мені пофіг на те, хто що зрозумів
Птица секретарь• 25 марта 2025
Ответ для17bob
Для чого? Брєд якийсь😀
Лгин• 25 марта 2025
Ответ дляПодтяжка
У мене приблизно та сама реакція, коли я чую, що хтось ті штори ще й прасує. У комплекті зі спідньою білизною і постіллю
А Я Самая Самая• 25 марта 2025
Ответ дляДжага-джага
Я вам кажу не про ролети, а про більш просту і візуально легку конструкцію. У ролети є механізм скручування, він вам і не потрібний, і захаращує вікно.
А Я Самая Самая• 25 марта 2025
Ответ дляБентливуман
Посмотрите шторы-кафе, там карниз на раму крепится, на него - любая тюль
О, оце я й мала на увазі :)
А Я Самая Самая• 25 марта 2025
Ответ дляПодтяжка
І в юску і в ікеї повно фіранок!
А Я Самая Самая• 25 марта 2025
Ответ дляparele
У меня ещё и по одной шторе на окно в спальне)
Плюс ролеты день/ночь. Нам норм.
У вас замість напрямних просто волосінь? Самі встановлювали?
Джага-джага
• 02 апреля 2025
Ответ дляОябунчик
А можна фото?