ПешитеБесАшипок• 25 марта 2025
Легалізація/карта побиту
Дівчини, хто вже робив? Цікавить dolnośląskie województwo. Може якісь контакти щоб не за всі гроші світу?
Ждун с Нибиру• 25 марта 2025
Повно контактів в групах на фейсбук, ціни різні, вибираєте, що вам підходить. Бо ’не за всі гроші’ у всіх різне
ПешитеБесАшипок
• 25 марта 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Може вам в Фейсбук краще в тематичні групи?
Багато аферистів. Беруть аванс і зникають.
Ждун с Нибиру• 25 марта 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я подавалася сама, безкоштовно)
Пенек Возмездия• 25 марта 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Да вам не до аферистів, а просто там багато наших хто проходив цей шлях, вони вам багато чого підкажуть. Вам же не гроші їм складати а так само попитати
ПешитеБесАшипок
• 25 марта 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я подавалася сама, безкоштовно)
По роботі?
ПешитеБесАшипок
• 25 марта 2025
В мене двоє неповнолітніх. Не розумію як їх подавати, якщо я сама ще не маю карти. Всі на укр
Попа как у Кардашьян• 25 марта 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
По роботі?
Идите во все свои Вроцлав и там куча информации по подаче.
ПешитеБесАшипок
• 25 марта 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Пошукаю. Дякую
Попа как у Кардашьян• 25 марта 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Вместе все подаёте. Вы по работе, дети по восстановлению. Получите карты одновременно если повезёт.