Барабасиха• 04 марта в 21:49

Інсемінація

Дівчата, кому робили? Чи був результат чи лише витрата сил/часу/грошей? На ЕКО йти можливості немає
Братья Капли• 04 марта в 21:51
Откладывайте эти деньги на эко. В клиниках часто бывают разные акции. Я сама когда-то пользовалась Дитинка під ялинку от МиД, цена была отличная.
автор Барабасиха • 04 марта в 21:53
Відкладати нема з чого, на жаль. ВПО, та і вік вже. Років через 10 може назбираю, але то вже запізно буде
Братья Капли• 04 марта в 21:54
Ответ дляБарабасиха
А гос программа бесплатная на Вас не распространяется?
автор Барабасиха • 04 марта в 21:58
Читала про це, сильно ще не вивчала чи підходжу, якщо чесно. (спочатку хотілося своїм шляхом пробувати) Не дуже впевнена, що держ.програми можуть гарантувати щось (як і платні в принципі), але робити більше 2 спроб не бажано, тому тут взагалі ЕКО під питанням.
Рік лікування і так розсипаюся потихеньку
Братья Капли• 04 марта в 21:59
Ответ дляБарабасиха
Вы определитесь хотите ребенка или нет, если хотите, то вот
https://moz.gov.ua/uk/jak-i-de-likuvatimut-bezplid...
Місячне Сяйво• 04 марта в 22:04
Ответ дляБарабасиха
Державна програма зараз нічим не відрізняється від платної.
І можна зробити в приватній клініці.
Якщо вам до 41 року, то вас візьмуть
автор Барабасиха • 04 марта в 22:04
Я опріділилася давно. Але, вгробити своє здоров´я, витрати велииикі гроші і не отримати результату не хочеться нікому. Питання було не про ЕКО насправді (трохи знаюся на цьому, бо брат з дружиною проходили такий шлях, знайомі є + момент спадковості (і не лише) онко) Немає сенсу від того всього, якщо тебе не буде по результату.
Тому хотілося почути реальні історії з приводу інсемінації.
Алина-1240• 04 марта в 22:04
Походить по детским учреждениям или обратиться с службу и усыновить🙄
автор Барабасиха • 04 марта в 22:05
Ответ дляМісячне Сяйво
І можна зробити в приватній клініці.
Якщо вам до 41 року, то вас візьмуть
Наскільки я читала, то там багато факторів відбору (але ж кажу, що не вивчала ще це питання доконало)
Місячне Сяйво• 04 марта в 22:05
Інсемінація це гроші на вітер у пар з безпліддям неясного генезу.
У вас яка причина? Чому вам радять такий метод?
І там має бути дуже гарна спермограма для успіху
автор Барабасиха • 04 марта в 22:07
Ответ дляМісячне Сяйво
Спермограма чудова. Поки що іншої причини ніж ендометріоз немає (спайки і т.д., вже було 3 операції)
автор Барабасиха • 04 марта в 22:08
Ответ дляАлина-1240
На жаль, в цьому питанні наші з чоловіком думки розходяться. Абсолютно.
Алина-1240• 04 марта в 22:09
Ответ дляБарабасиха
Тоесть мучать вас всевозможными манипуляциями норм ему?)
автор Барабасиха • 04 марта в 22:12
Ответ дляАлина-1240
Виходить так Ви ж знаєте як у чоловіків, в них температура і вони помирають, а ми - та шо там, потерпіти можна)))
Ну то таке, то вже інша історія.
Алина-1240• 04 марта в 22:13
Ответ дляБарабасиха
Ну то таке, то вже інша історія.
Попробуйте с другим мужчиной))))у вас девочка будет,своя,без эко и всего
автор Барабасиха • 04 марта в 22:14
Ответ дляАлина-1240
А чого дівчинка?)))
Алина-1240• 04 марта в 22:15
Ответ дляБарабасиха
А чого дівчинка?)))
Мактуб)))так предначертанно
автор Барабасиха • 04 марта в 22:17
Ответ дляАлина-1240
Мактуб)))так предначертанно
Мабуть, Ви щось знаєте)
Дякую за підтримку!
осень харашо• 04 марта в 22:34
Мы ждали ребёнка 8 лет. Ну как ждали - ходили по врачам, искали причины, лечились от разного. За эти годы куча знакомых ’коллег по несчастью’. И ни одной пары, кому помогла бы инсеминация. Понятно, что это все равно случайная выборка, не статистика. Но в итоге у некоторых получилось самостоятельно, до эко не дошло. А вот инсеминации были мимо.
автор Барабасиха • 04 марта в 22:39
Ответ дляосень харашо
Дякую за вашу відповідь
МЧСница• 04 марта в 22:58
Ответ дляАлина-1240
Мактуб)))так предначертанно
А в мене?
Місячне Сяйво• 04 марта в 22:58
Ответ дляБарабасиха
У вас спайки?
А в трубах были спайки?
Місячне Сяйво• 04 марта в 22:59
Ответ дляБарабасиха
Немає там факторів відбору.
Але я не буду вас вмовляти і розповідати деталі)
Це вибір кожного як йому діяти
автор Барабасиха • 04 марта в 23:00
Ответ дляМісячне Сяйво
У вас спайки?
А в трубах были спайки?
Кругом були, і в них і в кішківнику, що не давало трубами розправитися
Два рази вже забирали. Після першої операції спайки з´явилися через 2 місяці ( ніякі там Дістрептази не допомагають)
автор Барабасиха • 04 марта в 23:01
Ответ дляМісячне Сяйво
Немає там факторів відбору.
Це вибір кожного як йому діяти
Так, звичайно, 100%.
Там є консиліум і тільки після його засідання буде прийнято рішення.
Так/ні
Місячне Сяйво• 04 марта в 23:03
Ответ дляБарабасиха
Автор, велика вірогідність що в такій ситуації труби не функціональні.
Бо прохідність їх це ще не значить, що вони дійсно функціонують.
На жаль вони можуть не виконувати свою функцію.
В такому випадку інсемінація не допоможе ніяк.
Можна витратити десятки років і чи пощастить невідомо.

Я би вам дуже радила не втрачати час і сили. А одразу розглядати дієвий метод для вас
автор Барабасиха • 04 марта в 23:05
Ответ дляМісячне Сяйво

Про нефункціональність труб чую вперше, не чула від лікарів.
Дякую за пораду
Лика-прилипка• 04 марта в 23:10
Ответ дляАлина-1240
Автор хочет своего ребёнка. Зачем ей усыновлять?
Місячне Сяйво• 04 марта в 23:12
Ответ дляБарабасиха
Дякую за пораду
Гугл:
Как правило, воронка маточной трубы захватывает «ресничками» овулированную из яичника в брюшную полость яйцеклетку и направляет её внутрь себя.

Тобто якщо там були спайки(які потім видалили) чи запалення, то ці ворсинки труби втрачають свою здатність функціонувати.
Саме через це ніякими обстеженнями не дізнатися чи працюючі труби. Ми можемо перевірити тільки прохідність. А прохідність не дорівнює функціональність
автор Барабасиха • 04 марта в 23:13
Ответ дляМісячне Сяйво
Гугл:

Печаль 🥺