Мама Шура• 25 марта в 11:01

Підбір няні на 5 годин по буднях для немовля.

Зараз немовля 2 з половиною місяці, через 3 місяці планую виходити на роботу на півдня. Працюватиму з дому.
Планую найняти няню на 4-5 годин.
Не впевнена, як це краще зробити. Я думаю, що треба за тижні 2 до виходу запросити няню на кілька візитів, щоб дитина трохи звикла. Я зовсім не маю досвіду в цих справах. Прошу вашу думку будь ласка з цього приводу. Можливо я ускладнюю.
Також є тривога з приводу годування і заспокоєння дитини. Дитина на грудному вигодовуванні, соску не бере. Все збираюсь спробувати зцідити молоко в пляшечку і спробувати погодувати, але ніяк не наважуся. І переживаю що дитина пляшечку не візьме(тут і коню ясно, що це просто треба зробити, ну очевидно я поки просто не хочу).

Думаю, що можливо дійсно я ускладнюю і досвідчена няня знає як з немовлям себе поводити і я дарма переживаю.

Одразу скажу що не виходити на роботу не варіант для мене особисто.
Стрекоза любви• 25 марта в 11:05
По-перше, вам потрібно знайти контакт самій з нянею. Хоча б 2-3 тижні подивитися, як вона поводиться з дитиною, коли та кричить, вередує і тд.
З їжею раджу вже починати тестувати пляшечку, зціджувати вчитися молоко, або суміш використовувати.
У вас в будь-якому разі все вийде, але починати треба раніше. А не так, що ви завтра виходите умовно на роботу, і сьогодні-вчора перший раз зʼявилася няня.
Yull• 25 марта в 11:10
І камери. Ставте камери. Бо деякі няні бувають з сюрпризами.
alisha12• 25 марта в 11:12
До няні треба звикнути всій родині, не тільки малюкові і няні треба звикнути до всіх вас. Зі сціжуванням, вам вище правильно порадили, треба починати раніше. Від себе пораджу, про пишіть детально, чого ви очікуєте від няні, от прямо покроково, щоб уникнути взаємних претензій та образ у майбутньому.
tanga• 25 марта в 11:24
Якщо є можливість вийти в офіс на ці півдня, то краще виходьте, ви не зможете працювати нормально коли в іншій кімнаті вередує ваша дитина, а безшумно не буде ні з якою нянею.
В мене була чудова няня, дитина ї дуже любила, познайомились і тиждень вона ходила на повний рабочий день коли я була з нею разом. Потім вже на роботу вийшла.
uma• 25 марта в 11:33
Меньше пугайте себя дурными мыслями. Вы будете дома, а значит все будет на ваших глазах.
Вышла на работу в 5 месяцев ребенка. В офис. Няню видела на тот момент 2 раза. Она была возрастная уже женщина. Кто кому провел собеседование вообще не поняла. Но по итогу выпустила со школы нашего старшего сына и младший стал ей родным.
У меня до сих пор сохранилась расписание, которое я ей выдала. Там расписано было по часам абсолютно все: кормления, смена памперсов, зарядка, прогулки. Четко следовала инструкциям. Кормила смесью, дети с рождения на смеси.
Были ситуации-катастрофы: прихожу, а они с малым (2-3 года) сидят и смакуют тюльку с рынка … К слову, ребенок был абсолютно счастлив, дегустируя такой деликатес 🤦‍♀️ Зато о памперсах я забыла практически после года. Няня действовала по памяти своего советского материнства, что сэкономило тьму денег.
Но самое важное в няне - она должна вам нравиться, быть приятной, четко выполнять ваши требования даже если они ей не нравятся и у нее другое мнение. И еще быть пунктуальной. Моя была как часы, я не могу вспомнить ни одного опоздания хоть на минуту. Хилых нянь тоже нужно избегать. Моя за годы болела дважды: перелом руки и воспаление легких. Это за 17 лет. Никакая хворь к ней не цеплялась. Не циклилась ни на чем плохом, во всем искала позитив и детей мне так воспитывала.
T_Sp• 25 марта в 11:35
1. Наступний місяць витратити в першу чергу на те, щоб заспокоїтися самій і звикнути до ролі мами, вляглися гормони і страхи, налагодилися процеси, автоматизувалися навички і звички з дитинкою. Тоді набагато легше буде розуміти, що Вам і дитинці підходить, що ні.
2. Ви ж розумієте, що опір пляшечці й зціджуванню - це щось про Вас, про Ваші тривоги, можливо, боїтеся втратити контакт чи стати не такою значущою для малечі, якщо візьме пляшечку? Поговоріть з психологом? Бо якщо це так, то з цим варто попрацювати, бо є ризик, що і няні пручатиметесь.
3. Няню краще запрошувати за пару тижнів не на кілька разів, а на кожен день, щоб вона бачила, як Ви що робите з дитинкою, як саме дитинка звикла. щоб з нею розмовляли, тримали. Поспостерігаєте, як няня що робить і могли б скоригувати - бо на співбесіді ж неможливо всі нюанси передбачити. Вона спершу і не орієнтуватиметься у Вас в квартирі, то буде багато запитань: а де оце чи оце, а куди покласти то. Добре, якщо Вас не смикатимуть під час роботи. Плюс поступово привчите дитинку бути без Вас з іншою людиною: півгодинки лише з нянею, поки Ви у своїй кімнаті, годинку, потім на кілька годин підете погуляєте, кави випити чи купити щось. Налаштуєтесь н ароботу, почитаєте листи.

Все добре буде!
сладкий_ноябрь• 25 марта в 12:54
В меее няня з 4 місяців була.
Але дитина на ШВ тому було простіше.
Було в мене їх аж три різних, поки не знайшла підходящу, яка виростила мого меншого, та з якою ми попрощалися на початку війни, коли молодшому було майже 5.