Мати тріля• 25 марта в 12:28
Таблетки респіброн
Син дуже часто хворіє, за півтора місяці вже 3 рази, знайома яка працює в лікарні порекомендувала пропити сину курсом ці таблетки «Респірбон» 10 через 10 днів-3 курси
І каже, зо вони дієві, навіть якщо дитина і захворіє, то все в легкій формі
Хотіла дізнатись, можливо хтось їх давав діткам, які ваші відгуки про них?
Сину 4 роки, розумвю прекрасно, що чудо таблетки від хвороб немає, але хоч щоб трішки якось підтримати організм
Перемелица• 25 марта в 13:04
Маю двох дітей, різниця 10 років. Старшій давали все, що рекомендували лікарі на той час: Бронхомунал, Рібомуніл, ехінацея і т.і.н.. Часті застуди пройшли з віком, як і має бути.
З меншою один раз давали курсом Респіброн... Ну що вам сказати, те саме, що й зі старшою - до 6 років був треш з болячками, але з кожним роков стає легше.
Просто запасіться терпінням. Це нормальний процес дозрівання імунної системи. Якщо немає важких ускладнень, обструкцій, то просто чекайте.. З часом буде хворіти менше.
Мати тріля
• 25 марта в 14:50
Ответ дляПеремелица
Дякую за відповідь☺️