Печенюшка• 25 марта 2025
Питання до жінок із села, в яких є чоловік
В мене таке уявлення, що якщо чоловік виріс в селі і в приватному будинку, то в нього і руки мають бути з потрібного місця. Мій квартирний з міста і це для мене болюча тема)) але тут на роботі мені дівчата кажуть, що їх чоловіки із села, і робити теж далеко не все вміють....цікаво в кого як?
Зупка_цем• 25 марта 2025
Мне кажется что работа в селе и что-то сделать по дому в городе-квартире - это разные вещи)
Попихтю та й годі• 25 марта 2025
Від людини залежить, я з приватного будинку працьовитіша ніж мій чоловік з квартири, його друг теж квартирний купив будинок і все в ньому робить
Парасюха• 25 марта 2025
Ответ дляБаба_Воля
І до чого тут село?!)
До того, що там в 100 разів більше щоденної роботи руками
Пес Патрон• 25 марта 2025
До чого тут місце народження? Якщо людина не лінива ,то буде робити і в селі ,і в місті. Або є гроші, і вона найме того,хто зробить.
Чарівна патика• 25 марта 2025
Если руки из попки место рождения не поможет. И из села есть рукожопые и наоборот.
Куплю орехи• 25 марта 2025
А навіщо все вміти робити? Кожен своїм має займатись, сантехнік, електрик і так далі. Чому, наприклад, юрист має кран фіксити? А ви, пані, вмієте підшити спідницю, зробити собі стрижку, спекти ідеальний торт на свято, шарф звʼязати?
База_птеродактилей• 25 марта 2025
В мене чоловік з міста. Вміє все. Полагодити техніку.зробити ремонт. Я жодного разу не викликала ніяких майстрів. Залежить не від села.а від умінь. Плюс пече і варить смачно. А сам керівник.просто любить лагодити
Пес Патрон• 25 марта 2025
Ответ дляПарасюха
Якої? Чи ви думаєте,що у всіх по три корови, сто качок і гектар городу?
сою не люблю• 25 марта 2025
Я з села, чоловік з міста. Він щось старається, робить по дому, але чесно, в нього так собі виходить. Але з дечим чудово справлявся, навіть ламінат в одній кімнаті сам постелив, вирівняв перед цим підлогу.
І є в мене два брати: один ’рукастий’, інший - ні)
IQ 80• 25 марта 2025
Мой муж городской, его родители городские, но у них всегда была дача, так что по загородному дому тоже все знает.
Пешеходик• 25 марта 2025
Можна подумати чоловік з міста використовуює всі можливі життя в місті і отримує високі прибутки.
Мотористка• 25 марта 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Мій нічого не вміє окрім, як заробити гроші.
Винаймаємо профи
І це найкраще вміння в сучасному світі. Без жартів
Налитое яблочко• 25 марта 2025
Мій батько з села, не вміє нічого з електрики і сантехніки. А вміння копати город в Києві якось не знадобилося.
Підмітайло• 25 марта 2025
Так в селі теж є різні. Є такі що вміють все зробити. А є такі що вміють все ЗЛОМИТИ.
Чарівна патика• 25 марта 2025
Ответ дляКуплю орехи
Прочитала и поняла, что да, могу)))
Куратор дебошей• 25 марта 2025
Ответ дляМотористка
100%
дякую
ЦібаФу• 25 марта 2025
Если он обычный человек, то что-то да й научится до конца жизни. Если €вр€й, то так и останетесь с криворуким, ибо не Панское это дело...
Куплю орехи• 25 марта 2025
Ответ дляЧарівна патика
Прочитала и поняла, что да, могу)))
А ламінат теж кладете?😀
Чарівна патика• 25 марта 2025
Ответ дляКуплю орехи
А ламінат теж кладете?😀
Да, если задаться целью, по крайней мере с плиткой и затиркой проблем не было.
Парасюха• 25 марта 2025
Ответ дляEvga32
А ви собі сучасне село як уявляєте, цікаво? Як в чорнобілих фільмах, типу воза склерали, сіли на воли і поїхали снопи в´язати?)))
Ні, я маю хату в селі.
Директриссимо• 25 марта 2025
Мій квартирний з міста,може робити абсолютно все,в електриці тільки не дуже розуміються
Куплю орехи• 25 марта 2025
Ответ дляЧарівна патика
А я - інженер, і на фіг воно мені треба. Я краще відпочивати поїду , ніж вчитися класти ламінат. Кожен має займатися своїм і робити це якісно. І ще не цькувати свого чоловіка.
Люблю джаз• 25 марта 2025
Ответ дляЗупка_цем
Мужчины в селе это не огород а сарай сколотить крышу поправить дверь установить