Котя_люлю• 25 марта в 13:01

Подруга раскрыла мою тайну

Девочки, не троль, прошу без стеба тк поговорить реально не с кем- моя мама вышла замуж за мужчину у которого было 3 детей,двое взрослых и сын подросток- мы практически одного возраста, и вот когда поступили в один вуз то понятно что друзья и некоторые преподаватели знали что мы сводные брат и сестра. И вот спустя 20 лет мы поженились и родили ребенка, родителей давно нет в живых, мы живем в другом городе где ни из новых друзей ни на работе никто не знает подробностей- и вот моя подруга молодости пишет в одной известной соцсети где мы в друзьях « а вы знали что Катя Мочалкина вышла замуж за своего брата, еще и ребенка от него родила» блин у меня шок- я считаю что она не имела право так поступать, еще и без моего ведома- короче пипец. Не знаю как отвечать на неудобные вопросы, и бывшую подругу убить хочется
автор Котя_люлю • 25 марта в 13:16
Ответ дляДеловитая
Ну нерідний, але брат. Ніколи такого не бачила) ну деякі і з другим чоловіком матері сплять в 17 років.
Це не означає, що це норма
А де ви бачили про 17 років? Ми почали зустрічатися в 35- одружилися і дитину народили в 38- в кожного це другий шлюб
Файна цьоця• 25 марта в 13:17
Ответ дляДеловитая
Це не означає, що це норма
Повно народу на двоюрідних одружувалися свого часу і нічого.
А тут вони реально не родичі.
Единая страна!• 25 марта в 13:18
так он вам не брат
автор Котя_люлю • 25 марта в 13:18
Ответ дляЯниЯ
Ну и что? Вам есть чего стесняться?
Вот уж точно, что лучше не разводить эти тайны мадридского дворца, а сразу расставить точки над и. Прям секрет Полишинеля
Это не был прям секрет- просто мы не распространялись об этом- понятно что родственники и близкие друзья знают, но я не считала нужным кричать об этом на каждом углу
Файна цьоця• 25 марта в 13:19
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну он - то не кровный родственник. Но реально странно. Автор росла вместе с сыном отчима, как с братом и тут вдруг замуж за него вышла. Прямо Санта- Барбара)
І за сусіда тоді не можна йти, і за однокласника, бо росли разом, так?
Амбасадор щастя• 25 марта в 13:20
Ответ дляДеловитая
В із такої кількості мужиків на світі реально не змогли нікого собі найти і вийшли заміж за брата? Ну це дивно....
Подруга сказала правду. Які до неї претензії
какой он ей брат?
Пластилин_Колец• 25 марта в 13:20
Ответ дляДеловитая
Так який він , насправді, брат?
автор Котя_люлю • 25 марта в 13:21
Ответ дляЗлюка-закусюка
Не росла, мы познакомились почти взрослыми, школу заканчивали 10 -11 клас
ЯниЯ• 25 марта в 13:21
Ответ дляКотя_люлю
Ну и все, расслабьтесь. Она уже сказала, ничего не изменить.
Поговорят и забудут
Вообще можете обвинить ее во лжи, потому как он вам не брат вообще
Ms. При теле• 25 марта в 13:22
неудобно должно быть тем кто лежет в чужую жизнь.
а какие неудобные вопросы вам уже начали поступать?
Графиня Шезвездицкая• 25 марта в 13:22
Ответ дляДеловитая
Прекратите уже ..Ваше невежество - просто волшебно..
Они не биологические брать и сестра
Пластилин_Колец• 25 марта в 13:22
Якщо ви не троль, але мені здається, що троль.
Чим ви паритеся, ви ж добре знаєте , що він не брат і хто вас має судити?
Борисфенка• 25 марта в 13:23
Ответ дляКотя_люлю
Часто буває ще й навпаки - свекруха з батьком дружини одружуються чи тесть з мамою невістки.
І кому яке діло?
автор Котя_люлю • 25 марта в 13:26
Ответ дляПластилин_Колец
Не хочу новим друзям, на роботі, сусідам пояснювати. На роботі вже питали з квадратними очима- не у всіх людей може бути адекватна реакція. Якщо буде така реакція як у деяких порадниць вище то мені ж життя не дадуть
палка-копалка• 25 марта в 13:26
Ответ дляДеловитая
Це не означає, що це норма
Який він брат? Син чоловіка матері. І усе.
Я не Тролль• 25 марта в 13:26
Ответ дляПугачиха
Бо ви себе боїтеся?
Нет. Бо у вас однорідні гени сплелися і наступне покоління можуть бути діти з вадами.
Борисфенка• 25 марта в 13:26
Ответ дляКотя_люлю
Я впевнена, що ви знаєте чимало секретів подруги, напишіть пост, як вона колись курила за школою, ваші знайомі і її дорослі діти також залюбки почитають.
Це якщо хочете сатисфакції.
Я не Тролль• 25 марта в 13:28
Ответ дляКотя_люлю
Ну по перше не кровні, тим більш коли наші батьки одружилися ми вже були майже дорослі
Ну, якщо ви некровні, то чого паритись взагалі. Просто і батько, і син шпекали матір, і дочку. Шведська сім´я, можна фільм для дорослих знімати.)))
автор Котя_люлю • 25 марта в 13:30
Ответ дляЯ не Тролль
Ви читали взагалі? Ми почали зустрічатися в 35- яка шведська сімʼя?
Борисфенка• 25 марта в 13:31
Ответ дляКотя_люлю
То ви могли ще й в 16 років одружитися з чоловіком, а потім через рік одружилися б ваші батьки.
В чому трагедія?
Я не Тролль• 25 марта в 13:32
Ответ дляКотя_люлю
Хоч у 105. Ваші батьки сексом займаються??? Гени батьків у вас є??? Є!
Иванка Бур• 25 марта в 13:33
Ответ дляЯ не Тролль
Вітаю вас, нарешті, ви атор/сценарист порнофільмів в нашій спільноті!
Іншим не пояснити таку бурну фантазію...
Я не Тролль• 25 марта в 13:34
Ответ дляИванка Бур
Тю, та що тут такого... Та таке всюди зараз. ’Удивили слона драбинкой’.
автор Котя_люлю • 25 марта в 13:35
Ответ дляБорисфенка
В чому трагедія?
Вище пояснюю, ми почали зустрічатися коли наших батьків вже давно не має в живих- із теперішніх знайомих ніхто не знав, знали тільки друзі юності і родичі- звичайно що для багатьох людей це шок- для тих хто не знає, мабуть же думають що з рідним братом одружилися
Мурзилка• 25 марта в 13:36
Ответ дляКотя_люлю
А почему на работе с квадратными глазами? Я не понимаю эта бывшая подруга в друзьях у Ваших соседей и коллег? Как они узнают? Или Вы живете в маленьком населенном пункте где все друг друга знают?
Teonaa• 25 марта в 13:36
Ответ дляМотористка
зачем, чтобы вся советчица знала, что она за брата замуж вышла?))
Який він брат
Типу якщо його папка женився на матері дівчини, яка йому сподобалася, то або папка має розлучатися з коханою, або сам «брат» відмовлятися від жінки?
Автор, тю. Скажіть ій щоб тримала свого паршивого язика за зубами, або тих зубів не стане, раз вони їй не потрібні. Нікому нічого не почснюйте, просто кажіть що за брата яви не виходили.
автор Котя_люлю • 25 марта в 13:38
Ответ дляМурзилка
1-з маленького містечка
2- у нас багато спільних знайомих т як ми обидві з початку війни волонтерили, тому багато спільних знайомих волонтерів в різних містах
Борисфенка• 25 марта в 13:39
Ответ дляКотя_люлю
В чому шок? Ви могли одружитися з своїм чоловіком в 16 років, а по факту одружилися в 36.
Ваші батьки одружилися, маючи власних дорослих дітей. Ви і чоловік ніяким боком не родичі по крові.
Тому ваша колотнеча зайва. Все це можна в двох реченнях пояснити здивованим незнайкам.
А подруга ваша вам заздрить чомусь і вирішила насолити. То я б навзаєм те саме зробила, і також в соцмережах. Подруга усралася б швидко.
Мурзилка• 25 марта в 13:41
Ответ дляКотя_люлю
1-з маленького містечка
Понятно. Я такого ещё не встречала чтобы человек в соцсети подобные личную информацию сливал. Она или не далекая или на Вас чем- то обижена(
автор Котя_люлю • 25 марта в 13:41
Ответ дляБорисфенка
Дякую за пораду, скоріше за все дійсно заздрить- чомусь думаю що то навмисно було