Країна мрій• 25 марта в 16:05

Сайт знайомств

Хочу знайти людину для спілкування і сексу. Є чоловік, але секс раз в кілька місяців. Розлучатися не хочу, є діти. Хочу спробувати сайт знайомств, але і фото своє реальне не хочу ставити. Що порадите?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 марта в 16:07
так вам секс или мужику морочить голову?
ПодругаМужа• 25 марта в 16:11
Напевно легше в якомусь клубі, барі знайти, а то є велика ймовірність, що чоловік теж там шукає коханок і натрапить на анкету. Хоча вони зазвичай молодших шукають, так що може і не спалити.
А у нас макарошки• 25 марта в 16:17
не морочте голову нікому,бо поплатитесь. Дайте чоловікам створити свою сім*ю і мати хорошу жінку поруч,а не шалаву по виклику,бо ,бачте, вона розлучатися не хоче, шльондра. Розлучайся і шукай свою людину,бо не матимеш нічого взагалі.
Майор Медуза• 25 марта в 16:19
Ответ дляПодругаМужа
Так и знакомых куча спалят точно. Только котиков ставить и рассылать фото по запросу
Не зацілована• 25 марта в 16:20
Я б разводилась сначала, а потом искала мужчину. Нормальные тоже сразу спрашивают в каком я статусе. Это и к мужу честнее. Если все так плохо, то зачем тратить свое время?
автор Країна мрій • 25 марта в 16:20
Ответ дляА у нас макарошки
Є ж чоловіки, які не прагнуть серйозних стосунків. Чому така агресія?
А у нас макарошки• 25 марта в 16:21
Ответ дляКраїна мрій
тоді так і пишіть в анкеті. хочу лише сексу, заміжня. Без фіглів-міглів. Навіщо вам фото? вам просто секс треба. Яка різниця з ким.
БезникаЯ• 25 марта в 16:26
Ви в Києві? Давайте познайомимось.
автор Країна мрій • 25 марта в 16:26
Ответ дляБезникаЯ
Ви в Києві? Давайте познайомимось.
Ні, центр України
БезникаЯ• 25 марта в 16:28
Ответ дляКраїна мрій
Ні, центр України
Шпола? Як часто хочете зустрічей? Пару раз на місяць можемо бачитись за такої відстані )
автор Країна мрій • 25 марта в 16:28
Ответ дляБезникаЯ
Вінниця
БезникаЯ• 25 марта в 16:29
Ответ дляКраїна мрій
Вінниця
То не далеко! Тому друга частина питання є актуальною
автор Країна мрій • 25 марта в 16:30
Ответ дляБезникаЯ
Напишіть про себе)
БезникаЯ• 25 марта в 16:32
Пишіть в телеграм @
Коханозадовільна• 25 марта в 16:34
Ответ дляПодругаМужа
... в якомусь клубі, барі ...
І мужика одразу в бусік... Нормальні, живі, не вештаються по таких локаціях...
ПодругаМужа• 25 марта в 16:37
Ответ дляКоханозадовільна
... в якомусь клубі, барі ...
Молоді або козирні вештаються думаю) А в бусік і на вулиці зловити можуть або дорогою до кафе чи маркету. Це хіба автор, як повія буде їздити додому до чоловіків і обслуговувати, тоді шанси на зустріч з тцк малі.
Чупа-чупс• 25 марта в 16:47
Поставьте не свое фото, а максимально схожее на вас,но чтоб лицо было не близко, так никого также не подставите.В личку пришлёте свое, при необходимости.
В критериях поиска укажите, что ищите встречи, любовь, флирт, секс, там можно выбрать
r25-1• 25 марта в 16:56
Ответ дляКраїна мрій
купа
Шлях до зірок• 25 марта в 16:59
Pure ідеально підпадає під ці потреби і фото не треба з обличчям
Невгамовна Бу• 25 марта в 19:12
Давайте познайомимось
Мене звати Ілля
Живу біля Вінниці
Напишіть в телеграм illyach
автор Країна мрій • 25 марта в 19:52
Ответ дляНевгамовна Бу
Давайте познайомимось
Мене звати Ілля
Живу біля Вінниці
Напишіть в телеграм illyach
Скільки Вам років?
Невгамовна Бу• 25 марта в 20:41
Ответ дляКраїна мрій
Скільки Вам років?
автор Країна мрій • 25 марта в 21:52
Ответ дляНевгамовна Бу
А якщо мені 32?