Научительница• 25 марта 2025

Візан хто приймав

Хто приймав препарат Візан, чи допоміг не так прогресувати Ендометріозу?
Які у вас були побічки?
Люблю Украину• 25 марта 2025
Как конкретно вы хотите увидеть его эффективность или неэффективность?
автор Научительница • 25 марта 2025
На прийомі у лікаря. Прийматиму певний час і потім знов до лікаря.
Питаю, бо препарат гормональний, побічок пишуть дуже багато, ціна не мала, а з результативністю незрозуміло. Тому, хотілося б почути якісь реальні відгуки з життя.
Постійний голод і постійне бігання до туалету вже відчула на собі добре
Рання пташка• 25 марта 2025
Побічних ефектів не було, рецидивів за 10 років теж
автор Научительница • 25 марта 2025
Ответ дляРання пташка
Дякую за вашу відповідь 🙏
Скажіть будь ласка а як довго ви приймали препарат?
Рання пташка• 25 марта 2025
Ответ дляНаучительница
Дякую за вашу відповідь 🙏
6 міс після лапари
автор Научительница • 25 марта 2025
Ответ дляРання пташка
6 міс після лапари
Ще раз дякую!
В мене було вже з лапари
Відірву та викину• 25 марта 2025
Ответ дляНаучительница
Прекрасный препарат, но принимать его нужно пару лет минимум. А эндометриоз чего у вас и какие жалобы?
Відірву та викину• 25 марта 2025
Ответ дляНаучительница
Ще раз дякую!
В мене було вже з лапари
Сто сделали на ЛС?
Весотехник• 25 марта 2025
Сижу 1.5 года на визане. Полочек нет, единственное нету месячных. У меня ендометриодная киста
Кati• 25 марта 2025
Приймаю мітрен(аналог візана),зі слів декількох лікарів легше переноситься, ніж Візан.приймаю вже 5 місяців,робила узі після 3 міс прийому:ендометріоїдна кіста зменшилась по 1 см з двох боків,тому поки приймаю далі.
Побочок у мене немає..лише з вагою можливо трошки є питання на 1-2кг,але не факт, шо це повʼязано саме з Мітреном
Герцогиня• 25 марта 2025
Рік приймала. Все було добре. Потім поставила мірену.
автор Научительница • 25 марта 2025
Ответ дляВесотехник
Дякую за вашу відповідь
автор Научительница • 25 марта 2025
Ответ дляКati
Дякую 🙏
автор Научительница • 25 марта 2025
Ответ дляГерцогиня
Дякую за відповідь)