Инфотуфелька• 25 марта 2025
Квартира ребёнку
Девочки, кто покупал квартиру детям на 18ти летие как вы её оформляли?
Сразу на ребенка или на себя?
Балаболка• 25 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
взагалі скажу так - це викинуті гроші. ніхто не подякує, і треба воно, чи ні, то теж питання
Згодна!
Маруська Му• 25 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
краще на себе, а потім подарувати. подароване не ділиться і не підпадає під конфіскацію
Под что не подпадает?
Маруська Му• 25 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
давно не цікавились цим питанням, але колись було так
Никогда так не было
Я не чарівниця вам• 25 марта 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Оформлением квартиры на себя наверное
Тогда какой же это подарок? Это вы себе квартиру покупаете. Мы купили и оформили на дочку
Я не чарівниця вам• 25 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
на придбане можуть накласти арешт, на подароване - ні? ніякої різниці, правда?
можуть на будь -яке , не придумуйте
Не розумію смислу робити говорити це як подарунок, а записувати на себе. Мені такого подарунку батьки звісно не зробили, але якби вона була записана на батьків - то це не подарунок, це не моє. Я дивуюсь, як люди не довіряють своїм дітям, зато довіряють чоловіку до прикладу, який може успадкувати потім ту квартиру. Доречі , якщо на момент до прикладу друга дитина на момент смерті матері ( власниці квартири) буде мати інвалідність, чи чоловік пенсійний вік - то обійдуть заповіт. І буде та хата ділена переділена . Я б не хотіла такого подарунку, краще взагалі не дарувати.
Я не чарівниця вам• 25 марта 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Оформляйте на себя, а там видно будет.
Тільки не кажіть, що це подарунок
Щось не спиться• 25 марта 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Ну по факту я же не буду ей пользоваться или получать с неё прибыль
Зате податок на площу платитимете.
Щось не спиться• 25 марта 2025
А може в доньки й шлюбу того не буде, як ви за нього переймаєтесь.
Я не чарівниця вам• 25 марта 2025
Ответ дляЩось не спиться
А чого за нього перейматися ?
Щось не спиться• 25 марта 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А чого за нього перейматися ?
Що чоловік буде погано впливати та змусить продати дошлюбне.
Я не чарівниця вам• 25 марта 2025
Ответ дляЩось не спиться
А дочка сама не може захотіти продати? Прям чоловік має погано впливати й змушувати ?
Щось не спиться• 25 марта 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ось бачите. А автор такого навіть не розглядає.
Я не чарівниця вам• 25 марта 2025
Ответ дляЩось не спиться
Тому я й кажу, що це не подарунок - з такими дивними обмеженнями. Уявляю, де б я зараз була й що б в житті мала , якби трималася за дошлюбну квартиру
Инфотуфелька
• 25 марта 2025
Ответ дляLacrimo
Я не то чтобы не доверяла дочери,просто юность пора для глупостей и большой любви, хотелось бы чтобы квартира дочери была квартирой дочери.
По поводу мужа даже обсуждать не хочу🤦
Инфотуфелька
• 25 марта 2025
Ответ дляЩось не спиться
Зате податок на площу платитимете.
Я переживу
Инфотуфелька
• 25 марта 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так за неё не нужно держаться,она просто должна быть.
Я э не заставляю дочь в ней жить, не хочет жить - пусть сдаёт.
Вас как-то на дно б тянуло наличие квартиры?
Крижана бурулька• 25 марта 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Оформлением квартиры на себя наверное
Вот на себя и оформляйте. Прийдёт дочке что-то в голову, или кавалер надоумит и продаст квартиру. Это очень легко, если на нее сам не зарабатывал. А потом к вам жить прийдёт.
Маруська Му• 25 марта 2025
Ответ дляИнфотуфелька
По поводу мужа даже обсуждать не хочу🤦
так вы хотите чтобы квартира была квартирой дочери или вашей квартирой?
Инфотуфелька
• 25 марта 2025
Ответ дляМаруська Му
Квартирой дочери , свои квартиры у меня и так есть
Я не чарівниця вам• 25 марта 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Но в целом это не подарок, вы лучше знаете и вы решаете, как надо поступать с ’подарком’ , а не одариваемая дочь.
Инфотуфелька
• 25 марта 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Подарок с условиями, так бывает.
Я ж не буду мешать ей жить в этой квартире или забирать доход от сдачи.
Это её имущество,но без возможности продать
Маруська Му• 25 марта 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Подарок с условиями, так бывает.
без возможности продать - это не ее имущество
вы не понимаете смысла права собственности
Инфотуфелька
• 25 марта 2025
Ответ дляМаруська Му
Вы меня убедили, что оформлять надо на себя)