Инфотуфелька• 25 марта в 19:29
Квартира ребёнку
Девочки, кто покупал квартиру детям на 18ти летие как вы её оформляли?
Сразу на ребенка или на себя?
Балаболка• 25 марта в 20:01
Ответ дляМлинець Мій
взагалі скажу так - це викинуті гроші. ніхто не подякує, і треба воно, чи ні, то теж питання
Згодна!
Маруська Му• 25 марта в 20:06
Ответ дляМлинець Мій
краще на себе, а потім подарувати. подароване не ділиться і не підпадає під конфіскацію
Под что не подпадает?
Маруська Му• 25 марта в 20:07
Ответ дляМлинець Мій
давно не цікавились цим питанням, але колись було так
Никогда так не было
Я не чарівниця вам• 25 марта в 20:11
Ответ дляИнфотуфелька
Оформлением квартиры на себя наверное
Тогда какой же это подарок? Это вы себе квартиру покупаете. Мы купили и оформили на дочку
Я не чарівниця вам• 25 марта в 20:13
Ответ дляМлинець Мій
на придбане можуть накласти арешт, на подароване - ні? ніякої різниці, правда?
можуть на будь -яке , не придумуйте
Не розумію смислу робити говорити це як подарунок, а записувати на себе. Мені такого подарунку батьки звісно не зробили, але якби вона була записана на батьків - то це не подарунок, це не моє. Я дивуюсь, як люди не довіряють своїм дітям, зато довіряють чоловіку до прикладу, який може успадкувати потім ту квартиру. Доречі , якщо на момент до прикладу друга дитина на момент смерті матері ( власниці квартири) буде мати інвалідність, чи чоловік пенсійний вік - то обійдуть заповіт. І буде та хата ділена переділена . Я б не хотіла такого подарунку, краще взагалі не дарувати.
Я не чарівниця вам• 25 марта в 20:15
Ответ дляЗараз все скажу
Оформляйте на себя, а там видно будет.
Тільки не кажіть, що це подарунок
Щось не спиться• 25 марта в 20:23
Ответ дляИнфотуфелька
Ну по факту я же не буду ей пользоваться или получать с неё прибыль
Зате податок на площу платитимете.
Щось не спиться• 25 марта в 20:24
А може в доньки й шлюбу того не буде, як ви за нього переймаєтесь.
Я не чарівниця вам• 25 марта в 20:25
Ответ дляЩось не спиться
А чого за нього перейматися ?
Щось не спиться• 25 марта в 20:27
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А чого за нього перейматися ?
Що чоловік буде погано впливати та змусить продати дошлюбне.
Я не чарівниця вам• 25 марта в 20:32
Ответ дляЩось не спиться
А дочка сама не може захотіти продати? Прям чоловік має погано впливати й змушувати ?
Щось не спиться• 25 марта в 20:33
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ось бачите. А автор такого навіть не розглядає.
Я не чарівниця вам• 25 марта в 20:36
Ответ дляЩось не спиться
Тому я й кажу, що це не подарунок - з такими дивними обмеженнями. Уявляю, де б я зараз була й що б в житті мала , якби трималася за дошлюбну квартиру
Инфотуфелька
• 25 марта в 20:54
Ответ дляLacrimo
Я не то чтобы не доверяла дочери,просто юность пора для глупостей и большой любви, хотелось бы чтобы квартира дочери была квартирой дочери.
По поводу мужа даже обсуждать не хочу🤦
Инфотуфелька
• 25 марта в 20:55
Ответ дляЩось не спиться
Зате податок на площу платитимете.
Я переживу
Инфотуфелька
• 25 марта в 20:56
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так за неё не нужно держаться,она просто должна быть.
Я э не заставляю дочь в ней жить, не хочет жить - пусть сдаёт.
Вас как-то на дно б тянуло наличие квартиры?
Крижана бурулька• 25 марта в 20:59
Ответ дляИнфотуфелька
Оформлением квартиры на себя наверное
Вот на себя и оформляйте. Прийдёт дочке что-то в голову, или кавалер надоумит и продаст квартиру. Это очень легко, если на нее сам не зарабатывал. А потом к вам жить прийдёт.
Маруська Му• 25 марта в 21:26
Ответ дляИнфотуфелька
По поводу мужа даже обсуждать не хочу🤦
так вы хотите чтобы квартира была квартирой дочери или вашей квартирой?
Инфотуфелька
• 25 марта в 21:44
Ответ дляМаруська Му
Квартирой дочери , свои квартиры у меня и так есть
Я не чарівниця вам• 25 марта в 21:46
Ответ дляИнфотуфелька
Но в целом это не подарок, вы лучше знаете и вы решаете, как надо поступать с ’подарком’ , а не одариваемая дочь.
Инфотуфелька
• 25 марта в 21:48
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Подарок с условиями, так бывает.
Я ж не буду мешать ей жить в этой квартире или забирать доход от сдачи.
Это её имущество,но без возможности продать
Маруська Му• 25 марта в 22:38
Ответ дляИнфотуфелька
Подарок с условиями, так бывает.
без возможности продать - это не ее имущество
вы не понимаете смысла права собственности
Инфотуфелька
• 25 марта в 22:48
Ответ дляМаруська Му
Вы меня убедили, что оформлять надо на себя)