Коренная киевлянка• 25 марта в 19:30
Чем убрать целюлит на ногах и ягодицах.
Что реально помогает кроме спорта? Какие процедуры, скрабы или обертывания ?
Пукимончиг• 25 марта в 20:34
Мені допомагає лише слідкувати за вагою і багато ходити. В вихідні ходжу по 15/20 тис кроків, їм не багато і рідко, жодних перекусів. Як тільки вага стає більше 52 з´являється целюліт
Витворунка• 25 марта в 20:35
Спорт в мене тільки більш виділив цилюліт, читала, треба виключити молочку в харчуванні