Коренная киевлянка• 25 марта в 19:30

Чем убрать целюлит на ногах и ягодицах.

Что реально помогает кроме спорта? Какие процедуры, скрабы или обертывания ?
Техноложка• 25 марта в 19:33
-15 кг, питьевой режим, кофейные обертывания и вакуумный массаж.
вре_Динка• 25 марта в 19:35
Спорт+пх
Тролю як можу• 25 марта в 19:37
Зміна статі.
автор Коренная киевлянка • 25 марта в 19:38
Ответ длявре_Динка
Спорт+пх
Что такое «пх» ?
вре_Динка• 25 марта в 19:38
Ответ дляКоренная киевлянка
Что такое «пх» ?
Правильне харчування
Тоскующая• 25 марта в 19:39
Перестати їсти м´ясо вирощене на гормонах
оксюморон• 25 марта в 20:17
Рух, менше стресів, харчування.
Пукимончиг• 25 марта в 20:34
Мені допомагає лише слідкувати за вагою і багато ходити. В вихідні ходжу по 15/20 тис кроків, їм не багато і рідко, жодних перекусів. Як тільки вага стає більше 52 з´являється целюліт
Витворунка• 25 марта в 20:35
Спорт в мене тільки більш виділив цилюліт, читала, треба виключити молочку в харчуванні