Anastasiia_7• 25 марта 2025

як боротись з токзикозом?

Дівчата , будь ласка порадьте як боротись з токзикозом , тошнота дуууже сильна від ранку до ночі, неможливо з ліжка встати . Будь які методи порадьте хто як рятувався 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Куколка-мяуколка• 25 марта 2025
я пила воду медленными глотками, тогда ненадолго проходила тошнота
Mrs.Sexuality• 25 марта 2025
Ешьте. Тошнит от ацетона на голодный желудок.
Пейте минералку щелочную и ешьте. Маленькими порциями.
Утром не вставая с кровати пару крекеров или сухариков (только без химозы). Должно стать легче.
К 14-16 неделям пройдёт
автор Anastasiia_7 • 25 марта 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
К 14-16 неделям пройдёт
Дякую❤️не знаю взагалі як це можна витримати до 14 тижня, в мене зараз 6тий ( токсикоз почався на 5) і за цей тиждень я вже як ходячий труп😅
Mrs.Sexuality• 25 марта 2025
Ответ дляAnastasiia_7
Верю ) сама через это прошла.
Пробуйте разную еду по чуть-чуть.
Все будет хорошо!
Щедрик• 25 марта 2025
не хотіла це казати, але згадала, як я плакала, що ніхто не попередив - всі казали, що ще тиждень, і буде ок...
везли швидкою на роди, то ще ставали по дорозі, це якщо коротко.
Може бути повні 9 місяців.
Закінчеться раніше - це супербонус, порадієте, а ні, то хоч будете готові.
автор Anastasiia_7 • 25 марта 2025
Ответ дляЩедрик
Може бути повні 9 місяців.
Боже який жах, Вам щось хоча б трошки допомагало? 😱
Гитта Ягг• 25 марта 2025
Сырой миндаль. Утром проснулись - сжевали несколько орешков. Начинает сильнее тошнить - снова пожевали.
Тошноту немного уменьшает кола. Иногда помогает Боржоми. Попробуйте энтеросгель.
Уберите подальше все, что вам не нравится как пахнет. Тоже влияет.
Про 14 недель, и я скажу тк меня на@бывали тем как все быстро проходит - у меня прекратилось около 16 недель полностью. Но легче стало где-то с 14. С 6 по 12 тошнило круглые сутки.
Щедрик• 25 марта 2025
Ответ дляAnastasiia_7
почуття гумору:))
я ходила з пляшкою води з лимоном, зранку до туалету брала желейну солодку цукерку лежачи, якщо хтось був вдома, то солодкий чай пару ковтків давали.
Єдине, що залишалося, це персики - десь 4 місяці я їх шукала, зі старшим були апельсини, повезло - на 2.5 знайшла)
Доводилося пити кальцій по 2-3 таблетки на день, від зелені, капусти, молочного було погано.
Але - все добре:)
Щиро бажаю знайти продукти, з якими вам буде ок.
Тому не переживайте, якось буде добре, аби живі-здорові.
refflex• 25 марта 2025
Боржоми, часто, мелкими глотками.
Хофитол, по 2 т х 3 р в день
полисорб максимальную дозу по инструкции.
Есть понемногу и часто.
В аптеке еще есть леденцы с имбирем, любые берите.

Сочувствую Вам очень-очень ♥️
refflex• 25 марта 2025
Мне еще пепси или кола помогала. Хоть и нельзя.
Кефир
автор Anastasiia_7 • 25 марта 2025
Ответ дляrefflex
Боржоми, часто, мелкими глотками.
Хофитол, по 2 т х 3 р в день
Есть понемногу и часто.

Сочувствую Вам очень-очень ♥️
Дякую🙏🏼❤️ буду пробувати все по троху, пʼю багато імбирних чаїв , не допомагають :(
Безлім на все• 26 марта 2025
Ответ дляAnastasiia_7
Автор, привет. Как Ваше самочувствие сегодня? У меня тоже 6-я неделя, можем бояться вместе)). Как вариант раз в неделю списываться в личке и делиться впечатлениями, наблюдениями, если хотите. Правда по теме я мало чем подскажу (по крайней мере пока, тфу-тфу)), но у меня других ’приятных’ ощущений первого триместра хватает. Если Вас триггерит рус, без проблем могу перейти на укр.
Статус Ква• 26 марта 2025
Ніяк. От чесно. В мене нереально сильний токсикоз був, лежала у пологовому під крапельницями на 9-12 тижні. Тільки час рятує, і все