Баба_Воля• Изменено 25 марта 2025

Чоловік посварився з батьками. Свекри чекають від мене відповіді

Чоловік посварився з батьками (з матірʼю та відчимом). Причина суттєва, я розумію його образу. Якщо коротко: ми з родиною та брат чоловіка виїхали за кордон. Проживаємо в одній країні, за 150 км одне від одного. Брат чоловіка - 30 річний мамкин синок, який до цього все життя прожив з батьками, не був одружений та не має дітей. Мати йому постійно готувала, прибирала.
Тут він лишився один за кордоном, всі йому все повинні були. Мій чоловік одразу сказав, що не збирається тягнути здорового лоба. Батьки почали тиснути на чоловіка, вони прямим текстом казали: заберіть його до себе (певно, щоб я готувала йому та обходжувала, бо в гуртожитку немає кому за ним доглядати, а ми працюємо та живемо у окремому орендованому житлі). Приїхали всі в однакових умовах, але брат чоловіка досі сидить на соціалі.
Так от, мати та відчим наізжали на чоловіка, щоб той забрав «меньшенького» від злих сусідів-арабів. А чоловік чітко дав зрозуміти, що цього не буде. Після розмови чоловіку почав писати відчим і обкладати його останніми словами (не друкованими). Звісно, адже молодший то рідний син і за нього прикро. А не рідний хто такий?
Пасинок має бути вдячним за виховання і підтирати одне місце брату. Якщо відчима зе якось можна зрозуміти (адже то не рідний син), то матір зрозуміти я, як така сама матір, не можу. Кожна її розмова починалась з розповідей про те, як меншому там погано, які всі навколо не такі, які страшні сусіди-араби. Ніколи не запитала, як справи у нас, з якими труднощами зіштовхнулися ми (адже ми приїхали так само без знання мови, без знакомств).
Чоловіка це дуже образило. Їхнє спілкування зійшло на ні.
І от брату разом з товаришем дали соціальне житло, батьки вирішили приїхати в гості до брата (мовчу вже про те, що вимагали, щоб «старший» зустрів їх у три години ночі «бо має авто», в той час як від вокзалу до місця проживання брата 20 км, а щоб чоловіку поїхати їх зустріти треба в одну сторону їхати 150 км! Знову старший син не такий, бо має авто, на яке сам заробив, а менший - ні. 😁 Після того, як чоловік справедливо зауважив, що серед робочого тижня, вночі, він не поїде за 150 км, щоб провезти їх 20 км (є автобуси та потяги), мати образилась знову.
Тепер намагається вийти на звʼязок через 10 річного онука, хоче зустрітись.
Чоловік категорично проти і сказав, щоб ми нікуди не їхали.
Я не знаю, як вчинити. З одного боку онуки хочуть побачити бабусю, але і почуття чоловіка та його позицію я не хочу знецінювати.
А ще саме цікаве, що після відмови чоловіка забрати брата свекруха перестала і зі мною спілкуватись. Певно, думаючи, що я так вирішила 😁
Можливо порадите щось? 🤔
Їжак в панчохах• 25 марта 2025
Як Всі ці чоловіки виїхали?
Цирк на дроті• 25 марта 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Як Всі ці чоловіки виїхали?
Легко через РФ или Беларусь выезжали
Пупс• 25 марта 2025
Этож не первая ваша тема ( ну конечно пусть встретиться с внуком приедет на поезде в ваш город и землю сходит в Макдональдс пообщаться и ушуршит ночевать к любимому младшему сыну.
Гитта Ягг• 25 марта 2025
Быть на стороне своего мужа, разве для вас это не очевидно? Какого совета вы ждете?
Внуки увидят бабушку, когда она начнет нормально относиться к старшему сыну, в чем проблема?
Патриоточка• 25 марта 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Легко через РФ или Беларусь выезжали
Всмысле? А туда как они попали?
Борисфенка• 25 марта 2025
Скажіть свекрам, що раді будете їх зустрічі з онуками.
Менший брат, який на соціалі, бере батьків і везе їх до вас в місто.
Играю_на_кларнете• 25 марта 2025
я прям верю, как внуки три года не видели какую то бабушку, теперь горят желанием с ней встретиться
автор Баба_Воля • 25 марта 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Легко через РФ или Беларусь выезжали
Так, дуже багато виїхало таким чином… Ми коли тільки приїхали і спочатку жили в таборі, а потім у готелі, було багато сімей, які виїхали повним складом саме таким чином…
Подмигашка• 25 марта 2025
Розборки виіхавших нецікаві
Мушля з Криму• 25 марта 2025
А що тут радити? Я би пораділа, що у чоловіка нормальна позиція щодо його токсичних родичів. З цими абьюзерами б не бачилась і дітей би убезпечила від спілкування, щоб мозок не засирали
автор Баба_Воля • 25 марта 2025
Ответ дляГитта Ягг
Я так само вважаю, але і дітей шкода.
Син, не знаючи, що вони їдуть, якраз тиждень тому питав, коли ми зможемо побачитись. А тут виявиться, що вони приїздили і ми змовчали.
Адже сварки то все ж дорослі справи. А діти тут не при чому
автор Баба_Воля • 25 марта 2025
Ответ дляМушля з Криму
Я запитувала в чоловіка, невже він не хоче побачити матір, адже невідомо, коли наступного разу вдасть це зробити.
Він зізнався, що матір би побачити хотів, а от відчима за його принизливі слова він бачити не хоче.
І як це організувати? Сказати: Ви приїздіть, а Ви - ні?
Я вже не знаю, що робити. Свекри ненадовго приїхали і треба вирішувати.
Мушля з Криму• 25 марта 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Як Всі ці чоловіки виїхали?
Та для України воно і краще, що виїхали ці непевні елементи, яким какаяразніца, аби своя дупа в теплі. Головне, щоб не повертались потім як громадяни.
Гитта Ягг• 25 марта 2025
Ответ дляБаба_Воля
Я так само вважаю, але і дітей шкода.
Вы серьезно? Вы готовы предать своего мужа, потому, что дети соскучились по бабушке, которой по всем признакам насрать на них так же как и на их отца? Вот на самом деле, а не чтоб растянуть тему на 10 страниц? Серьезно?
А вы можете ответить на вопрос- бабушка приезжала к вам и вашим детям за это время хоть раз? Или пусть даже в эту поездку она сделала хоть один шаг навстречу? Она позвонила, и попросилась приехать к вам, чтобы повидать внуков?
автор Баба_Воля • 25 марта 2025
Ответ дляМушля з Криму
Мушля з Криму, тема не про це.
Мушля з Криму• 25 марта 2025
Ответ дляБаба_Воля
Мушля з Криму, тема не про це.
Про це в тому числі. До Вас і Вашої сімʼї ставлення буде тепер завжди згідно Вашого вибору.
автор Баба_Воля • 25 марта 2025
Ответ дляГитта Ягг
Вона написала онуку на Вайбер, щоб той зателефонував їй. Онук повідомлення ще не бачив. Я здогадуюсь, що бабусі буде розповідати, який тато такий-сякий, не хоче зустрітись.
І я розумію, яка буде реакція в дитини. Та й свекруха прекрасно це розуміє…
Відмовимо - діти будуть ображатись і знову таки тато виявиться винним.
Обнимашкина• 25 марта 2025
1. Была бы на стороне мужа.
2. Если дети очень бы хотели увидеть бабушку, организовала бы их встречу. Бабульку бы предупредила, что как только начнутся манипуляции в отношении внука, сразу уезжаем
автор Баба_Воля • 25 марта 2025
Ответ дляОбнимашкина
1. Была бы на стороне мужа.
Я переживаю ще й за те, що всі ми не молодіємо, і невідомо, коли ще їм вдасться побачитись.
Чисто з точки зору матері та дитини.
Хоча, знову таки, розумію, що меншого сина люблять більше і ставлять його інтереси вище за інтереси старшого сина, витерши об нього ноги.
Борисфенка• 25 марта 2025
Ответ дляБаба_Воля
Чисто з точки зору матері та дитини.
Батьки чоловіка мають самі приїхати до онуків. Схочуть - приїдуть.
Жена миллионера• 25 марта 2025
Ответ дляБаба_Воля
тю) удалите собщение и заблокируйте бабушку в телефоне у внука . он и знать не будет . уедут - разблокируете, да и все.
Їжак в панчохах• 25 марта 2025
Ответ дляМушля з Криму
Підіть, відпочиньте
Їжак в панчохах• 25 марта 2025
Ответ дляПатриоточка
Всмысле? А туда как они попали?
На початку війни були шляхи через лінію БД. Зараз вже ніяк
Тріль!• 25 марта 2025
Ответ дляГитта Ягг
И не только к сыну, но и невестке тоже будет уважение, как к матери внука.
И общение будет нормальное, а не обслужи-принеси-отвези-отвали. Встречаются и общаются либо со всей семьей, либо ни с кем из неё.
Гитта Ягг• 25 марта 2025
Ответ дляБаба_Воля
Удалите сообщение и заблокируйте ее. Она так же мерзко относится к ваши детям как и к их отцу.
Зачем вашим детям такая бабушка?
Не вы точно тролль, не верю что бывают в реальности такие люди.
Гостра на язик• 25 марта 2025
Автор, я б на вашому місці:
1. Поговорили з чоловіком, щоб сформувати позицію вашої родини. Чи хоче він бачитися з матір´ю, чи хоче щоб підтримували спілкування з онуком.
2. Визначила умови і кордони, які здорові для вашої родини. За зустріч, але на нашій території. Готові компенсувати витрати - оплатити проїзд (не забирати машиною, а квиток на потяг чи автобус), надати ночівлю чи зняти житло, дати кишенькові. Якщо свекруха бажає бачитися з онуком, то теж має докласти зусилля.
3. Спитайте в чоловіка, як він хоче комунікувати з родиною - напряму сам, через вас, чи взагалі взяти паузу. І погодитись з його рішенням.
4. Свекрам починайте озвучувати свої труднощі, а не тільки вислуховувати їх. У вас робота, неможливість відправитись, вже спланований графік, дитині заборонено пропускати навчання (в Німеччині за це штрафують і є юридичні наслідки).

Прийміть позицію здорової дорослої і дійте в поточних інтересах вашої родини, не витрачайте нерви на якбитологію.
Тріль!• 25 марта 2025
Ответ дляБаба_Воля
Что решать, если они старшего ни в грош не ставят, помыкают им, и Вас тоже игнорят. Вы им всё должны, а они только козы строят. То пошли они лесом, живите спокойно дальше без них.
Муж абсолютно прав, что послал их. Поддержите его. И уверена на 100%, что если дадите им с детьми увидеться - будут говорить им, какой у них папка плохой, брату не помогает, родителей не встретил и пр. говно. Зачем детям такие бабушка с дедушкой сраные?
дякую аж підскакую• 25 марта 2025
Быть на стороне вашего мужа
Если свекры захотеть увидеть детей, то пожалуйста пусть приезжают в ваш город и увидят
Шкала Радощів• 25 марта 2025
Ответ дляБаба_Воля
Сідати в машину і везти онуків до бабусі.
Не хоче брат вітчима бачити-хай мама виходить надвір і йдіть десь всі разом гуляти.
Пару годин поспілкуєтесь,та й добре
Тріль!• 25 марта 2025
Ответ дляБаба_Воля
Ну так это манипуляции детьми и внесения раздора в семью. Мол, ваш папа нехороший, не будьте как папа -это подрывается авторитет отца в глазах детей, папа плохой, значит его не надо уважать и слушаться.
Зачем Вам ЭТИ люди в жизни ваших детей? Чему хорошему они их научат, эти токсичные наглые люди?
Зачем из впускать в Вашу жизнь? Они обидели (и очень сильно!) вашего мужа, а значит автоматически становятся обидчиками для всей семьи. Включая детей. Удалите сообщение и забудьте!