ЗабежАЛОЧКА• Изменено 26 марта в 09:43
як виживаєте із складними батьками
батьки приїжджають не часто. на тиждень раз в 3-4 місяці приблизно.
але я працюю з дому онлайн і просто настільки важко морально.
з одного боку, вони дуже допомагають (воду набрати, дитину в школу завезти, мама може щось приготувати).
а з іншого боку морально просто ...
дочка робиться нечемна, вони починають її виховувати або не говорити з нею. я між двох ’вогнів’ виходжу. потім це все вони на мене ’випльоскують’.
відносяться до мене так зверхньо ’між рядками’.
вчора зібрались і сказали дитині, що їдуть вже, бо вона була нечемна. поїхали. за годину дзвонять - я маю казати, щоб приїжджали. а я така втомлена від цих ігор, інтриг.
Дочка як нечемна - кричать на неї. хоча я прошу цього не робити (ми живемо за кордоном і коли кричать дорослі ввечері - це не ок).
От зараз мені працювати, а я така знервована, що аж тіпає.
Їсти пішла в спальню, бо коли в кухні - постійні якісь претензії.
а з іншого боку морально просто ...
Нульовий сантиметр• 26 марта в 09:45
Ми з ними не живемо, в гості не запрошуємо.
Коли ви написали набрати воду, ч подумала, ви в землянці живете і мама по воду з відром на двір ходить
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 09:46
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вам потрібно любитися з кимось
шо
Анютины ласки• 26 марта в 09:47
Шо означає донька «нечемна»? І чому ваших батьків це цікавить?
Вона має перед ними як дівиця юних леді ходити?
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 09:47
Ответ дляНульовий сантиметр
ні) в джерелі бутлі
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 09:47
Ответ дляДевальвация
Нечемна у вас ключове слово в ТЗ?
ну бо це реально так є...
Анютины ласки• 26 марта в 09:47
Ответ дляДевальвация
Нечемна у вас ключове слово в ТЗ?
Тоже не поняла
Все вокруг того, что дочка «нечемна «
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 марта в 09:47
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
шо
щоб відчувати себе щасливою.. щоб ви посміхались
Девальвация• 26 марта в 09:48
Ответ дляАнютины ласки
Тоже не поняла
Все вокруг того, что дочка «нечемна «
Дуже вже кидається в око
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 09:48
Ответ дляАнютины ласки
хоче, щоб все було по її.
в неділ закатила скандал після церкви і ми мали їхати додому, хоча спеціально їздили в сусіднє місто, щоб там погуляти.
може штовхнути чи істерити ввечері
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 09:49
Ответ дляАнютины ласки
Тоже не поняла
Все вокруг того, что дочка «нечемна «
бо я так бачу, що після її виходок оці всі речі відбуваються.
батьки бачать, що вона така, починають мене звинувачувати, погано відноситись. розказують, що дитина зі мною пропаде і т.п.
Пишущаяся• 26 марта в 09:50
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Пусть не приезжают. Все просто.
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 09:50
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
та мене уже з усіх боків ’скубають’ всі
Девальвация• 26 марта в 09:50
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
хоче, щоб все було по її.
може штовхнути чи істерити ввечері
Ключ спрацював
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 09:51
Ответ дляПишущаяся
Объясните что значит помогают ’воду набрати’?
батько набирає з джерела питну воду
Пік Антна• 26 марта в 09:52
Чиоб набрали воды такая нервотрепка? Пусть приезжают раз в полгода или вы к ним на 2 дня. Я тоже долго не выдерживаю, 3 дня это потолок.
Огірок та Помідорчик• 26 марта в 09:52
Почему дочка позволяет себе толкать? Она с вас берет пример? Сколько ей лет?
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 09:52
Ответ дляПік Антна
от мама вчора зробила голубці і заморозила.
і я себе відчуваю якимось дном, що мені ще важко з ними. вони ж так помагають
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 09:53
Ответ дляОгірок та Помідорчик
ні, це вона штовхає)
тянитолкайка• 26 марта в 09:53
Скільки дитині років? Що за країна така дивовижна. Воду можете й самі набрати або попросити раз на місяць машиною підвезти. Якісь проблеми надумані
Дитина їх скоро пошле всіх
Девальвация• 26 марта в 09:53
Ответ длятянитолкайка
Дитина їх скоро пошле всіх
Країна троляндія
тянитолкайка• 26 марта в 09:54
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Пельмені купіть. Ви голубці ті просили? Хай їдять? У вас проблеми зі здоров´ям чи чому самі не можете готувати, щоб не їздили заради цього з іншого міста старенькі
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта в 09:54
Ответ длятянитолкайка
Дитина їх скоро пошле всіх
8 років. а в чому дивовижа країни?
мені не можна важкого, тому воду просто не набираю. беру з крану або купую
тянитолкайка• 26 марта в 09:55
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
8 років. а в чому дивовижа країни?
Рашка чи що