ЗабежАЛОЧКА• Изменено 26 марта 2025
як виживаєте із складними батьками
батьки приїжджають не часто. на тиждень раз в 3-4 місяці приблизно.
але я працюю з дому онлайн і просто настільки важко морально.
з одного боку, вони дуже допомагають (воду набрати, дитину в школу завезти, мама може щось приготувати).
а з іншого боку морально просто ...
дочка робиться нечемна, вони починають її виховувати або не говорити з нею. я між двох ’вогнів’ виходжу. потім це все вони на мене ’випльоскують’.
відносяться до мене так зверхньо ’між рядками’.
вчора зібрались і сказали дитині, що їдуть вже, бо вона була нечемна. поїхали. за годину дзвонять - я маю казати, щоб приїжджали. а я така втомлена від цих ігор, інтриг.
Дочка як нечемна - кричать на неї. хоча я прошу цього не робити (ми живемо за кордоном і коли кричать дорослі ввечері - це не ок).
От зараз мені працювати, а я така знервована, що аж тіпає.
Їсти пішла в спальню, бо коли в кухні - постійні якісь претензії.
а з іншого боку морально просто ...
Нульовий сантиметр• 26 марта 2025
Ми з ними не живемо, в гості не запрошуємо.
Коли ви написали набрати воду, ч подумала, ви в землянці живете і мама по воду з відром на двір ходить
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вам потрібно любитися з кимось
шо
Анютины ласки• 26 марта 2025
Шо означає донька «нечемна»? І чому ваших батьків це цікавить?
Вона має перед ними як дівиця юних леді ходити?
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
ні) в джерелі бутлі
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта 2025
Ответ дляДевальвация
Нечемна у вас ключове слово в ТЗ?
ну бо це реально так є...
Анютины ласки• 26 марта 2025
Ответ дляДевальвация
Нечемна у вас ключове слово в ТЗ?
Тоже не поняла
Все вокруг того, что дочка «нечемна «
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 марта 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
шо
щоб відчувати себе щасливою.. щоб ви посміхались
Девальвация• 26 марта 2025
Ответ дляАнютины ласки
Тоже не поняла
Все вокруг того, что дочка «нечемна «
Дуже вже кидається в око
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта 2025
Ответ дляАнютины ласки
хоче, щоб все було по її.
в неділ закатила скандал після церкви і ми мали їхати додому, хоча спеціально їздили в сусіднє місто, щоб там погуляти.
може штовхнути чи істерити ввечері
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта 2025
Ответ дляАнютины ласки
Тоже не поняла
Все вокруг того, что дочка «нечемна «
бо я так бачу, що після її виходок оці всі речі відбуваються.
батьки бачать, що вона така, починають мене звинувачувати, погано відноситись. розказують, що дитина зі мною пропаде і т.п.
Пишущаяся• 26 марта 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Пусть не приезжают. Все просто.
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
та мене уже з усіх боків ’скубають’ всі
Девальвация• 26 марта 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
хоче, щоб все було по її.
може штовхнути чи істерити ввечері
Ключ спрацював
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта 2025
Ответ дляПишущаяся
Объясните что значит помогают ’воду набрати’?
батько набирає з джерела питну воду
Пік Антна• 26 марта 2025
Чиоб набрали воды такая нервотрепка? Пусть приезжают раз в полгода или вы к ним на 2 дня. Я тоже долго не выдерживаю, 3 дня это потолок.
Огірок та Помідорчик• 26 марта 2025
Почему дочка позволяет себе толкать? Она с вас берет пример? Сколько ей лет?
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта 2025
Ответ дляПік Антна
от мама вчора зробила голубці і заморозила.
і я себе відчуваю якимось дном, що мені ще важко з ними. вони ж так помагають
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
ні, це вона штовхає)
тянитолкайка• 26 марта 2025
Скільки дитині років? Що за країна така дивовижна. Воду можете й самі набрати або попросити раз на місяць машиною підвезти. Якісь проблеми надумані
Дитина їх скоро пошле всіх
Девальвация• 26 марта 2025
Ответ длятянитолкайка
Дитина їх скоро пошле всіх
Країна троляндія
тянитолкайка• 26 марта 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Пельмені купіть. Ви голубці ті просили? Хай їдять? У вас проблеми зі здоров´ям чи чому самі не можете готувати, щоб не їздили заради цього з іншого міста старенькі
ЗабежАЛОЧКА
• 26 марта 2025
Ответ длятянитолкайка
Дитина їх скоро пошле всіх
8 років. а в чому дивовижа країни?
мені не можна важкого, тому воду просто не набираю. беру з крану або купую
тянитолкайка• 26 марта 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
8 років. а в чому дивовижа країни?
Рашка чи що