ДваДваВісім• 25 марта в 23:41
Кошеня ховається, ветеринари підкажіть
Шотландська кішка, 3 місяці. Дуже грайлива, на руках трохи сиділа, давала себе гладити. Зараз дочка почала багато її брати на руки, кішці не подобається. Часто ховається, не виходить, коли кличемо. Якщо починаємо гратись, виходить. Це вона злякалась, що часто її рухають? Чи скачок зросту і більше не ручна? Ці породи ніби не люблять руки і подібне
Ms. Искренность• 25 марта в 23:43
Не підкажу, в нас перші 3 міс був не дуже ручний. Потім звик і як пан котається на загривку.
фрау Гітта• 25 марта в 23:44
У мене була британка, вона так ніколи і не полюбила рук, тільки приходила спати мені на голову.
Уходя дверю не хлопать• 25 марта в 23:51
я думаю, це порода така. менша частина з них любить ласку.
у мене був кіт орієнтованої на людину породи (петерболд - це сфінкс + орієнтальна порода), то його можна було брати будь-коли, ласку та руки дуже любив, завжди там, де ми, дивиться, хто що робить)) будь-де можна було його торкатися, обіймати, тискати)) дуже тактильний
Нетутешня• 26 марта в 00:00
Шотландцы и британцы не любят когда их тискают. Они такие, сами по себе. Захотели пришли, легли рядом. А чтобы их трогали не любят. Многие кстати еще и агрессивные очень. Так что осторожнее, если дома дети.
Электричка• 26 марта в 00:01
Ответ дляфрау Гітта
У друзей также. Спит на голове, на руки не любит.
Гладиолус• 26 марта в 00:09
Если фолд, проверьте на остеохондродисплазию. 3 мес - возраст, когда могут проявиться первые симптомы.
Вообще - шотландцы руки не любят. И людей тоже не любят.
Маю натхнення• 26 марта в 01:15
Ось ваша причина! Зараз дочка почала багато її брати на руки.Дайте тварині спокій ,кому таке сподобається? Скільки дитині років? Поясніть ,що коли кішка налаштована гратися ,тоді можна гратися,а коли тварині не дають проходу і весь час, як іграшку жмакають,я б сама забігла десь((
Шиворот Навыворот• 26 марта в 01:41
как только кошке не нравится, сразу отпускайте, иначе вообще на руки не возьмете, может кусаться и царапаться, потому что перегладили.
Шиворот Навыворот• 26 марта в 17:50
мы своего первого котенка перегладили.
Он был 1, а нас 4.
В результате выросла кусючка и шипелка. Она была компанейская , всегда придет посидит рядом, но на руки брать нельзя и погладить 1 - 2 раза, потом получите лапой.))
К следующему котенку, мы уже не приставали.
Дочь стояла и следила. чтобы не насиловали и лишний раз не гладили. Уходит - СРАЗУ отпускаем!))
Она более контактная. Можно погладить, если подошла. По утрам сама подходит и ластится. Можно взять на руки ненадолго, причем несколько раз в день, но сразу отпускаем, если она показала, что все.
Если вам нужна мурчалка и ласковая, то мы реализовали это желание, взяв беспородного котенка, окрас шпроты. Кто то выбросил - она ходила по дорожке и мурчала, масенькая, они такие невзрачные в детстве.) Потом красуня!
Один раз гладили 4 часа , она все время мурчала.)))
Положишь на плечо, лежит как воротник, и не шевелится.))
Он был 1, а нас 4.