Твоя подружайка• 26 марта 2025
Когда же закончится война? Что реально может заставить
пуйло, отказаться продолжать ее? Честно говоря, на американцев хоть какая-то надежда была, что хоть тыл перестанут обстреливать, но уже видно какую позицию они выбрали
Сейчас ещё их нпз нельзя бить. Неужели это никогда не закончится?
Ответ дляХомякПавлова
Канешна не залежало ,країну перетворили на такий собі конулагерь,свободи слова нема,кордони закриті,людей відловлюють як собак.Щось не бачу занепокоєння від наших ’демократичних’ европейських чи американських ’друзів’ з приводу порушення прав людей в Україні.
І головне,частіше првторюйте кругом що від українців нічого не залежить,щоб не дай бог ніяка інша думка і не подумала з´являтись в голові наших граждан.
Розкажіть як саме ви можете вплинути на мир в Україні? І що ви маєте робити?
Ответ дляxardin
Да. Понемногу двигаются .
Переговоры ведутся.
Какие-то начальные результаты уже есть.
Я вам больше скажу : Я лично думаю, что обо всем давно все договорено и все поделено. Теперь они просто делают шоу для пипла всего мира. Понемножку спускают газ.
Войска с обеих сторон займут с боями ... позиции согласно договоренных. Потом объявят перемирие и введут миротворческие войска.
Но это только мое личное мнение.
Переговоры ведутся.
Какие-то начальные результаты уже есть.
Но это только мое личное мнение.
Мое личное мнение - никаких миротворческих войск в Украине не будет.
Ответ дляLudaSHS
Шта?
А коли це було?
’’Трамп с договором о прекращении войны. Не договариваются (не знаю хороший мир или нет - мы по прежнему всех условий не знаем) Через несколько часов после этого Зеля летит отчитываться премьеру Англии и аплодисменты там получает.’’
Ви про овальний кабінет і договір по надрам? Ви плутаєте все, чи свідомо чи ні.
Ні перший договорі Арахамій не був почті подписаний, по 2 пункту то казки якісь зовсімчи нерозуміння , не було в Сша договору про зупинення вогню на столі. Це договір про Інвестиційний фонд по українським надрам.
А коли це було?
Дикие люди...
Да договор по тем надрам кто угодно мог подписать от Украины. Это обычная хозяйственная сделка и для этого никаких встреч двух президентов не надо в принципе.
Если они встречаются - то ДО этого проделывается колоссальная работа с обеих сторон , все согласовывается и договаривается зарание и лидеры красиво ставят подписи на камеру.
Это обычная практика дипломатической работы.
Вы часто видели, что бы президентов с белого дома выгоняли?
Ответ дляLudaSHS
Скажіть де в вашій формулі німці? Бо їх Впк більше всього зараз заробляють на війні, акціі того ж Рейнметалу били рекорди, не думаєте що пуйлу закінчити обстріли , і лізти на фронті заважають , німці? Як цей варіант? Їм дуууже вигідно
Им не выгодно. Немцы, при эскалации, получат очередную миллионную партию беженцев на шею своих налогоплательщиков в отличии от Англии.
Ответ дляxardin
Дикие люди...
Згодна, ви точно дикунка якась, що не в стані відрізнити договір про видобування надр від договору про припинення війни
ХомякПавлова• 26 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Протестувати проти насильницької мобілізації,проти закриття кордонів для чоловіків.Вимагати проведення виборів.
Починати з цього.
Ответ дляxardin
Дикие люди...
Тобто у Вас супер секретна інфа що там на столі був договір припинення вогню? Про те напевно і Трамп не знає.
Прочитайте чого Келог відмовляв Зе їхати. І чому хтось з оточення Зе хотів поїздки
Не було ніякого договору по вогню там, тим паче -мирного. Не фантазуйте. Бо нічого будо підписувати. Ніяких умов не обговорено з рф .
Ответ дляxardin
Як невигідно...
Вони більше бритів заробляють на війні, ви що новин не читали про бум їх акцій? Не думаю через німців пуйло не закінчує війну, інфа сотка
Вони більші бенефіціари, а потім американці. Ці ринок газу зайняли плотно засість рашки
Короче Трамп винен в війні. Ітого 👀
Не закінчує іі, торгує і заробляє!
Короче Трамп винен в війні. Ітого 👀
Не закінчує іі, торгує і заробляє!
Ответ дляЧомучка
Війна проовжується тому, що вона вигіду ХУЙЛУ і кацапам, таким як ви. Втовкмачте собі це.
Смешно уже вас читать!) х-ло сейчас по вашей логике принимает участие в мирных переговорах по завершению войны, потому что ему война выгодна?
Откройте гугл и ознакомьтесь с экономическим состоянием россии.
Если сами не проанализируете - то у них экономика в жопе.
Слушайте, не пишите больше мне ваши мысли космической глупости..
Ответ дляХомякПавлова
Починати з цього.
І як?
Що саме робити? Ви ж кажете це мир принесе?
Я проти бусифікацїї, бо це неефективно. І порушує свободи.
Але це не впливає на пуйла.
МаргариткаW• 26 марта 2025
Ответ дляХомякПавлова
Янык нервно курит в сторонке, а шо так можна было?
Ответ дляxardin
Не морочте голову, бо вже і читати ці дурощі не смішно.
Хуйлу війна невигідна і руйнівна для економіки, але поганці з Англії змушують бідних кацапів продовжувати війну через силу. Цирк.
Ответ дляxardin
Дійсно, пуйло приймає участь у мирі
Кожен день обстріли.
ХомякПавлова• 26 марта 2025
Ответ дляЧомучка
А вибори яким чином ви пропонуєте провести?
Хто заважає чоловікам три роки протестувати?
То ви вважаєте,що у нас усе демократично відбувається? Без порушення прав і свобод?
Ответ дляxardin
Конечно нет. У п-ла военные заводы в три смены работают.
Ему нужно поднакопить и востановить и он попрет опять.
У него цель - вся Украина.
Ну, так.
І шо? Перед цим всенеодмінно треба всім вбитися?
Ой, нє, пардон! Що ж я таке кажу. Звісно, що всім, окрім вас)
Ответ дляЧомучка
Брити працюють на німців, бо німцям вигідна війна. А наняли вони для цього пуйло!