Локшина на вухах• 26 марта в 15:03
Хто любить сире сало? Наскільки шкідливо його їсти?)
Карамбулкул• 26 марта в 15:19
В мами видалений жовчний + рефлюс + супутні білячки шлунку і підшлункової. Гастроентеролог рекомендує їсти шматочок сала зранку.
Бяки-козяки• 26 марта в 15:19
Ответ дляМлинці зі смайликом
Конечно, это сырая рыба. Она солится. И через пару дней её можно есть.
А зачем ее солить, если по вашей логике, она все равно после этого остается сырой? Хамон тоже сырой у вас?
Бяки-козяки• 26 марта в 15:20
Ответ дляЛокшина на вухах
Ну ви ж не експерт визначати освіченість інших людей в тому чи іншому питанні, чи не так?)
Тому ваша думка, то тільки ваша)
Так и у вас точно также
Локшина на вухах
• 26 марта в 15:24
Ответ дляБяки-козяки
Так и у вас точно также
Як я і написала, я залишаюсь при своїй думці, і не лізу до освіченості інших людей. Не по сирому і вареному салі її визначають)
Благоуханочка• 26 марта в 15:24
якщо свіжого 10-20 грам раз в день -то польза, печінка буквально відновлюється і оживає. (гепатози проходять за пів-року)
але якщо більше..- то вред.
жарене- то взагалі капець.
але якщо більше..- то вред.
жарене- то взагалі капець.
любименькая• 26 марта в 15:24
Обожнює сире сало, навіть не знала, що більшість його їсть лише просоленим. Я з дитинства так його їсти звикла
Бяки-козяки• 26 марта в 15:25
Ответ дляЛокшина на вухах
Вы самостоятельно разобраться не можете сколько вам сала съесть 😄
Инста_Богиня• 26 марта в 15:28
Ответ дляПриму в дар
так соленое это и есть сырое с солью
Да? Но речь видимо даже не про засоленное, а именно обычное сырое. Мой муж полюбил постетого как мы в Винницу переехали, тут вообще очень вкусное сало, но я все равно брезгую, только засоленное ем
Локшина на вухах
• 26 марта в 15:28
Ответ дляБяки-козяки
В темі саме так написано?)
Рожайтретьего• 26 марта в 15:30
Ответ дляПриму в дар
так соленое это и есть сырое с солью
Тогда вся таранка и слабосоленый лосось - сырая рыба?
Локшина на вухах
• 26 марта в 15:35
Ответ дляРожайтретьего
Для мене так, але якщо хтось думає по-іншому, нічого не маю проти))
Мова взагалі була про шкідливість сала...
Лялькодзьоб• 26 марта в 15:35
Люблю і їм часто. Купую невеликі шматочки, такі щоб за тиждень зїли і не класти в морозилку.
В мене проблеми з ШКТ . На диво, але від маленького шматочка сала в обід не має проблем. З чогось же ті жири треба отримувати.
Локшина на вухах
• 26 марта в 15:35
Ответ дляЛялькодзьоб
Рожайтретьего• 26 марта в 15:37
Ответ дляЛокшина на вухах
Наверное лучше не перебирать с ним, все таки жирный жир)
Я ем получается и сырое мясо, и сало, и рыбу
Сплошное сыроедение.))
Маурита• 26 марта в 15:46
Сырое не ела никогда. Соленое да, особенно перекрученное с чесноком, укропчиком и Петрушечкой
намазанное на бородинский хлебушек
Регионщица• 26 марта в 15:54
Ответ дляРожайтретьего
Сплошное сыроедение.))
30 грам в день достатньо
Регионщица• 26 марта в 15:55
Ответ длялюбименькая
Я солоне не люблю. Люблю свіже
Регионщица• 26 марта в 15:57
Ответ дляЗвожу з розуму
Врачи считают, что очень вредно, но куда им.
Шкідливе хіба що за версією мусульманських імамів
Джем Шакіри• 26 марта в 16:45
А хто сказав, що шкідливо? Навпаки пару шматочків свіжого сала (мається на увазі сала, яке дійсно сало, а не херня з супермаркету) дуже корисно для імунітету.
Ну шо не так?• 26 марта в 16:45
Ответ дляЗвожу з розуму
Це якісь лікарні із 50х років, чи що?
Може ще й холестерином лякають?)