Хомяк с пастой• 12 марта 2014

Підскажіть по податковій

Дівчата, якщо я є на єдиному податку 2 група але не займаюся зараз діяльністю, мені потрібно писати заяву на перехід на загальну систему оподаткування щоб не платити податки?
Inna Medvetska• 12 марта 2014
Треба писати до 15 березня
автор Хомяк с пастой • 12 марта 2014
Ответ дляInna Medvetska
Треба писати до 15 березня
на загальну, так?
Inna Medvetska• 12 марта 2014
Ответ дляХомяк с пастой
на загальну, так?
ні треба написати, що ви відмовляєтеся від єдиного податку і здати свідоцтво
GEA66• 12 марта 2014
Так,швиденько пишіть заяву про перехід на загальну систему оподаткування до 15 березня,бо ще цілий квартал будете платити єдиний податок.Після переходу на загальну систему один раз за рік здаєте декларацію про доходи(якщо не буде діяльності-то просто пусту)і все.
автор Хомяк с пастой • 12 марта 2014
Ответ дляInna Medvetska
потрібно здавати? але я не хочу повністю закривати підприємця, а подавати тільки нульові звіти, ми з Вами про те саме говоримо?
Inna Medvetska• 12 марта 2014
Ответ дляGEA66
при переході на загальну перший раз звіт здається за квартал, а потім вже за рік
GEA66• 12 марта 2014
Ответ дляInna Medvetska
Відмовитися від єдиного податку-це значить перейти на загальну систему оподаткування.Іншого варіанту немає.Якщо підприємець хоче припинити діяльність,то це -довга,на кілька місяців,процедура.Тому перехід на загальну із спрощеної-процедура обов’язкова)
Inna Medvetska• 12 марта 2014
Ответ дляХомяк с пастой
треба здати свідоцтво платника єдиного податку, чи ви хочете бути на загальній системі і мати свідоцтво платника єп
Inna Medvetska• 12 марта 2014
Ответ дляХомяк с пастой
автор Хомяк с пастой • 12 марта 2014
Ответ дляGEA66
а бланк заяви в податковій можна буде купити? що ще потрібно мені буде зробити?
Inna Medvetska• 12 марта 2014
Ответ дляХомяк с пастой
автор Хомяк с пастой • 12 марта 2014
Ответ дляInna Medvetska
напевно на загальній тоді получається, просто не хочу платити ЄП і ЄСВ
Inna Medvetska• 12 марта 2014
Ответ дляGEA66
я це все прикрасно знаю, так як сама бухгалтер і ці всі процедури проходила неодноднократно
Inna Medvetska• 12 марта 2014
Ответ дляХомяк с пастой
там здається бланку немає, пишеться просто від руки на листку в 2 примірниках
GEA66• 12 марта 2014
Ответ дляХомяк с пастой
Так,ми з Вами про те саме говоримо))Бланк заяви або з Інтернету роздрукуйте або купите у податковій(думаю,що у Вашій податковій теж є такий кіоск,де торгують бланками),прикріпите своє свідоцтво платника ЄП і все.За березень ще треба буде заплатити податок.А з квітня-ви на загальній системі оподаткування.Здаєте просто нульові звіти))
автор Хомяк с пастой • 12 марта 2014
то свідоцтво потрібно буде здавати?
автор Хомяк с пастой • 12 марта 2014
Ответ дляGEA66
а в Мін.зборів і доходів не потрібно нічого писати?
Inna Medvetska• 12 марта 2014
Ответ дляХомяк с пастой
то свідоцтво потрібно буде здавати?
так потрібно здати свідоцтво платника єдиного податку, а не свідоцтво про державну реєстрацію
GEA66• 12 марта 2014
Ответ дляInna Medvetska
Є бланк,той самий,що і для заяви на перехід на спрощену систему оподаткування,просто заповнюються інші графи(пункт 5.4 здається)
GEA66• 12 марта 2014
Ответ дляХомяк с пастой
Ні,не треба нічого туди писати))
автор Хомяк с пастой • 12 марта 2014
а звіти як тоді здавати - на наступній рік один за квартал а другий за три квартали з нулями?
Inna Medvetska• 12 марта 2014
Ответ дляХомяк с пастой
перший звіт буде за 2 квартал, а потім за 2014 рік, а потім за 2015 якщо нічого не змінять
автор Хомяк с пастой • 12 марта 2014
Ответ дляInna Medvetska
я щось не зрозуміла - а за перший квартал де я на єдиному податку ще?
Inna Medvetska• 12 марта 2014
Ответ дляХомяк с пастой
а за це звіт окремо
автор Хомяк с пастой • 12 марта 2014
Ответ дляInna Medvetska
а за це звіт окремо
а що потім потрібно здавати звіт за 2 квартал чи вже потім за три квартали? і на загальній системі ЄСВ потрібно платити?
Inna Medvetska• 12 марта 2014
Ответ дляХомяк с пастой
якщо на загальній системі немає доходу, то єсв не платиться.
тепер по звітах: у 1 кварталі 2014 ви на єп, от за цей квартал треба здати світ. Тільки чи по закінченні квартала чи по щакінченні року я не пам´ятаю
з 2 кварталу якщо ви перейдете на загальну систему, треба подати звіт за 2 квартал по закінченні його, тобто з 1.07.14 і потім уже звіт за 2014 рік, який подається з 1.01.15 р. Ось так
автор Хомяк с пастой • 12 марта 2014
дякую, дівчата