ГоловнаЯ• 26 марта в 19:47

Квартира под сдачу. Вопрос.

Впервые буду сдавать квартиру. Не посуточно. Что нужно и нужно ли,сейчас там нет ничего и я не знаю, стоит ли наполнять.Посуда/кастрюли/чашки и прочее? Одеяла/ подушки? Спасибо за советы.
Бронетапці• 26 марта в 19:48
Можете не наполнять
вре_Динка• 26 марта в 19:50
ну звісно, що треба - як ви йявляєте собі життя на подобовій квартирі без всього?
а ще прибирання після кожного клієнта генеральне
Сирожено_пирожено• 26 марта в 19:50
люди можуть зі своїм бути,просять забрати не потрібне, а можуть попросити щось докупити, зараз можете не покупати
бибизяна• 26 марта в 19:50
Странный вопрос конечно.
Кто ваша целевая аудитория?
Бронетапці• 26 марта в 19:50
Ответ длявре_Динка
Не посуточно
В теме же указано
Забагаловка• 26 марта в 19:51
Все варианты хороши, зависит от того что за квартира и на кого вы рассчитываете
вре_Динка• 26 марта в 19:51
Ответ дляБронетапці
Не посуточно
В теме же указано
соррі. не дочитала
Поміркована думка• 26 марта в 19:52
Ответ длявре_Динка
авторка пише , що не подобово
Бронетапці• 26 марта в 19:52
Ответ длябибизяна
Странный вопрос конечно.
Кто ваша целевая аудитория?
Я сдаю 2, не наполняю. Кто хочет спать на подушках, на которых спали чужие люди? Кому-то нужна маленькая, кому-то большая. Одеяла так же.
И посуда, в основном, у каждого своя
вре_Динка• 26 марта в 19:53
у мене посуд та спальні приналежності свої.
для не подобової - ковдри і подушки краще не треба
посуд - можна, але будьте готові що його не стане
незахламлена, аккуратна і з побутовою технікою. кондиціонер і бойлер + до ціни і карми
бибизяна• 26 марта в 19:55
Ответ дляБронетапці
И посуда, в основном, у каждого своя
А я одну наполняю, а другую нет. Они в разных городах, разного ценового сегмента и для разной целевой аудитории
МЕСТО_Встречи• 26 марта в 19:55
Таким можете не наполнять, я свою сдала с посудой и тем что вы описали, в результате у жильцов все свое оказалось и даже сушка для белья у них своя
Поміркована думка• 26 марта в 19:56
Авторко , якщо плануєте здавати дорого й надовго, то підлаштовуйтесь під потреби клієнта. Для нас мінімум - це подушки, ковдра, наматрасник. Інше погоджували з господарем , він купив нам те , що ми потребовали. Наприклад ч нам був непотрібний телевізор , то він добряче на ньому зекономив
Поміркована думка• 26 марта в 19:56
Ответ дляБронетапці
И посуда, в основном, у каждого своя
Ну, звісно , на нових , не на тих , на яких хтось спав
МЕСТО_Встречи• 26 марта в 19:57
Ответ дляПоміркована думка
После каждого квартиранта покупать новые подушки? Та ну сами себе купят
Поміркована думка• 26 марта в 19:58
Ответ дляМЕСТО_Встречи
О, сушка (якщо немає машини для сушіння), прасувальна дошка - маст хев
Поміркована думка• 26 марта в 19:59
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Якщо здавати довгостроково, це не так часто буває - нові квартиранти
вре_Динка• 26 марта в 20:00
Ответ дляПоміркована думка
пропонуєте під кожних квартирантів кожні півроку-рук купувати нові спальні приналежності? ню-ню. кому треба сам собі придбає...
у мене матрац навіть свій. так собі і уявляю що кожен орендодавець буде мені матрац за 2к дол купувати
Бронетапці• 26 марта в 20:00
Ответ длябибизяна
У меня тоже разный ценовой сегмент, но в одном городе. Но не наполняю ни одну. Бывает, после квартирантов остаются старые подушки, одеяла, то все просят вывезти, а посуда - бьется
Поміркована думка• 26 марта в 20:01
Ответ длявре_Динка
і за скільки здаєте ?
sim_sims• 26 марта в 20:01
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ну, да, в отелях же так и делают, для каждого нового клиента специально все новое покупают.)
А так, да, согласна, достаточно мебели и техники.
Неправдиша• 26 марта в 20:01
Ні. Нічого крім меблів і техніки. Люди які знімають довготерміново, мають все своє.
вре_Динка• 26 марта в 20:01
Ответ дляПоміркована думка
і за скільки здаєте ?
я не здаю, я орендую.
Поміркована думка• 26 марта в 20:02
Ответ длявре_Динка
я не здаю, я орендую.
й за скільки й в якому місті ?
Бронетапці• 26 марта в 20:03
Ответ дляПоміркована думка
Все равно, никто квартирантам не будет покупать качественные дорогие ортопедические подушки. А дешевые сбиваются в комки через пару месяцев. Смысл их вообще покупать?
вре_Динка• 26 марта в 20:03
Ответ дляПоміркована думка
й за скільки й в якому місті ?
київ 1.5к дол+600 дол обслуговування(прибирання, садівник і ком.послуги)
Мастер Пис• 26 марта в 20:04
і здавали і знімали. В квартирі мають бути меблі і велика побутова техніка. Праски, дошки, блендери і тд - це за вашим бажанням, якщо у вас є.
Якщо ні, то квартиранти самі купують.
автор ГоловнаЯ • 26 марта в 20:05
Ответ длявре_Динка
Написано ,, не посуточно,,.
вре_Динка• 26 марта в 20:05
Ответ дляГоловнаЯ
Написано ,, не посуточно,,.
я побачила і вибачилась декількома повідомленнями нижче
Bombastic• 26 марта в 20:06
Договір.
Це єдине що вам потрібно.
А от чим наповнити квартиру, то говоріть з винаймачами.