Черговий по кухні• 26 марта 2025
А як видаляють нерви з зуба? Дуже боюся
Сильно боляче та жахливо? Як довго будуть мучати? Боюся стоматологів. Колись давно видаляли вже , але не пам´ятаю як.
Черговий по кухні
• 26 марта 2025
Ответ дляДжулияробертс
Я лікувала їх...Лікар казав, що краще зберегти
А я доходилася, що вже не можна було лікувати
Джулияробертс• 26 марта 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Бо боялися йти? Все буде добре, не хвилюйтесь.
Черговий по кухні
• 26 марта 2025
Ответ дляДжулияробертс
. Дякую за підтримку. Так, дурна така була
Бадабум• 26 марта 2025
Я недели полторы ходила с жуткой болью в зубе, оказалось, пульпит.
Удаляли нерв. Совсем не больно, и наконец боль прошла в зубе сильная.
Джинци на Флісі• 24 апреля 2025
Ответ дляGaleTTa
Ну сейчас лечить зубы очень комфортно, это не то что раньше. Лежишь фильм смотришь, отвлекаешься)) самое неприятное для меня в этом всём это коффердам(( но тут скорее просто неудобства, у меня потом крепатура мышц лица была)))
А мені коли ставив лікар кофердам, вивихнув щелепу. Я не могла відкрити ширше рот і він вирішив що можна руками трішки допомогти. Потім сам правив. Але ви б його бачили, злякався гірше ніж я. Я напевне дурна бо знов записалась до нього.