Працівниця року• 26 марта 2025

Лохии, норма ли это?

Три недели как родила. Вчера заметила, что начала выходить с лохиями тянущиеся как пленка ткань мли плоть, незнаю как правильно назвать, пробовала потянуть немного, но мне неприятно, оставила думала сегодня выйдет, а она так и держится. Это вообще нормально?
Щаслива Я• 26 марта 2025
Сходіть до гінеколога, ви не були на огляді через два тижні після пологів?!
Ждушечка• 26 марта 2025
Та не,не нормально
Ждушечка• 26 марта 2025
Ответ дляЩаслива Я
Огляд через 2 месяца
автор Працівниця року • 26 марта 2025
Ответ дляЩаслива Я
Ні, сказали на огляд через 6 тижнів після родів, завтра запишусь
Щаслива Я• 26 марта 2025
Ответ дляЖдушечка
Огляд через 2 месяца
Коли я народжувала своїх дітей, був через два тижні
Ждушечка• 26 марта 2025
Ответ дляЩаслива Я
Сейчас через 2 месяца.
Щаслива Я• 26 марта 2025
Ответ дляЖдушечка
Сейчас через 2 месяца.
Ну ок , але в автора є питання то можна звернутися і раніше
Винник• 26 марта 2025
Может вы тяните кусок кожи, там же все порвано
Пургену мне• 26 марта 2025
Ответ дляЩаслива Я
А что там смотреть через 2 недели? У всех еще лохии идут. Сейчас через 6 недель.
Ждушечка• 26 марта 2025
Ответ дляЩаслива Я
Естественно
Щаслива Я• 26 марта 2025
Ответ дляПургену мне
Не у всіх. Коли я народжувала в 2010 і 2011 так було в пологовому казали через два тижні на огляд
dahashutka19• 27 марта 2025
Взагалі це може бути нормою. Але зайвим не буде сходити до лікаря да зробити УЗД