Директор Пляжу• 27 марта в 10:12

Спосіб народження впливає на дитину?

(природні пологи, кесарів розтин)
Багато міфів на цю тему. Як у вас, що ви помічали?
Моторошні троянди• 27 марта в 10:13
Думаю да влияет, у меня было кесарево
Саджу все зарання• 27 марта в 10:13
Вы же понимаете, что в любом случае из видов родов есть риски.
Но в моем окружении у знакомых при разных видах родов отклонений у детей не заметила
Нашли в капусте• 27 марта в 10:13
Вопрос обширный. Как влияет? Психологически никак, есть риски родовых травм при ер, если что-то идет не так.
Не любовница• 27 марта в 10:13
конечно влияет, если роды тяжелые, если врачи криворукие, то и ребенка могут на всю жизнь покалечить
Губка Боб• 27 марта в 10:13
Считаю что нет разницы не вижу между детьми , так же как гв про волшебные сиськи , разницы между детьми не вижу .
Банан-барабан• 27 марта в 10:14
Вот если бы можно было родить одного ребенка двумя способами и узнать точно, но это не возможно.
Дуже дуже вумна• 27 марта в 10:14
Когда-то читала, что психологически для ребенка легче переносить естественные роды. Правда или нет - не знаю.
Чудо в декрете• 27 марта в 10:16
Ні, не впливає на дитину психологічно чи фізично. Якщо пологи пройшли без ускладнення
Самі можете якось научно пояснити можливий вплив?

Це тільки може впливати на фізичний чи психологічний стан мами
Мэри Попкинс• 27 марта в 10:18
Якщо пройшло без ускладнень, то ні - не впливає.
Ускладнення набагато частіше виникають при природніх пологах. Тож обʼєктивно, для здоровʼя дитини безпечніше КР.
СкиниУскачи!• 27 марта в 10:19
Не влияет, особенно если роды прошли без осложнений и кесарево не экстренное.
Вельми шановна• 27 марта в 10:20
Давайте чесно зізнаємося якщо у матері чи плода проблеми які можуть вплинути на звичайні пологи то краще скористатися кесерим розтином.
Бо знаю ситуацію коли в дитини навколо шиї пуповина а мати тільки за природні пологи. Ну і як результат дитина дуже важко відходила від таких пологів. Мати потім волосся на жо рвала як же так?! А подумати? Не?
Як на мене треба в першу чергу враховувати стан здоров´я матері і дитини а потім вже робити вибір.
Часто буває що вибору не має бо щось іде не так як хочеш.
Головне щоб все закінчилося добре для всіх.
Бриджит_Фрикандо• 27 марта в 10:21
В кесарева тоже есть риски, есть смертность. И проблемы с кишечником у детей, и психо-эмоциональные тоже есть.
Морковку дай• 27 марта в 10:21
Ну ясно, що впливає. В природніх пологах голова у дитини сильно плющиться :) але потім вирівнюється, от і весь вплив. Ну і при кесарському менше ризик кисневого голодування.
Потужна махіна• 27 марта в 10:23
У мене у подруги син після кс. Каже, більшість симптомів кесарят присутні. Але не шкодує, що не народжувала сама, дуже боялася пологів. Працювала раніше в садочку, де була група для діток з затримками розвитку і т.п. Каже, всі дітки з родовими травмами((
Морковку дай• 27 марта в 10:23
Ответ дляДуже дуже вумна
Вас би зараз в свідомому віці так плющили б з усіх сторін, подивилися б ми, як це позитивно вплинуло на вашу психіку.
Морковку дай• 27 марта в 10:24
Ответ дляБанан-барабан
Науковий підхід!
СкиниУскачи!• 27 марта в 10:25
Ответ дляПотужна махіна
Какие ещё симптомы кесарят?
Потужна махіна• 27 марта в 10:26
Ответ дляСкиниУскачи!
Какие ещё симптомы кесарят?
Загугліть. Я не дуже вникала, бо мені то не актуально.
Муууумие• 27 марта в 10:26
Ответ дляБанан-барабан
Це можна вже давно

Знайома два КС
А третє - сама
В Житомир поїхала аж
Там таке практикують
Ітог - під крапельницями перевозили в Київ
Нашо такі муки
Не розумію
Діти всі гарні - всі троє
СкиниУскачи!• 27 марта в 10:27
Ответ дляПотужна махіна
Нет таких симптомов)
dahashutka19• 27 марта в 10:27
Якщо все пройшло чудово, що природні , що кесарів , то ніяк не впливає
Губной рояль• 27 марта в 10:34
Ответ дляСкиниУскачи!
Какие ещё симптомы кесарят?
Какие нафиг симптомы кесарят?
Кто вообще это придумал? Как такое вообще в голову могло стукнуть? Это трындец просто!
То, что люди глупые бывают, знаю. Но не знала, что прям настолько!
Чорнобаївка• 27 марта в 10:36
Ответ дляПотужна махіна
Какие симптомы ’кесарят’?
СкиниУскачи!• 27 марта в 10:37
Ответ дляГубной рояль
Какие нафиг симптомы кесарят?
’симптомы кесарят’ от создателей ’ аутизм из-за прививки’
Банан-барабан• 27 марта в 10:57
Ответ дляМуууумие
Це можна вже давно

Знайома два КС
А третє - сама
В Житомир поїхала аж
Там таке практикують
Нашо такі муки
Не розумію
Діти всі гарні - всі троє
Вы шутите?
Хотя нет, не шутите🙈
Муууумие• 27 марта в 10:59
Ответ дляБанан-барабан
Вы шутите?
Хотя нет, не шутите🙈
Зараз це звична практика в житомирському центрі
Точно назви не знаю

Після КС всі там народжують самі

Але це було ще 16 років тому

Дивно, що ви не знали про це
СкумбріяП8• 27 марта в 11:03
Ответ дляПотужна махіна
Нема ніяких
КараПузовна• 27 марта в 11:34
У меня как у мамы детей несколько разных педиатров на приемах спрашивали как проходила беременность и роды. Если врачи спрашивают, значит, для них это как исходные данные, которые как могут влиять на то или иное состояние/заболевание
Экспертиза• 27 марта в 12:08
Нет.
Банан-барабан• 27 марта в 12:28
Ответ дляМуууумие
Точно назви не знаю

Після КС всі там народжують самі

Але це було ще 16 років тому

Дивно, що ви не знали про це
Она родила первого и второго ребенка при помощи КС, третьего естественно. Но не вернулась в прошлое и родила первого естественно.
Я сказала, что одного и того же ребенка нельзя родить дважды.