Деталі нової угоди України та США, яку пропонують підписати Штати
▪️ Йдеться вже про всіх (!) копалин. Тобто там і нафта, і газ, і нові та існуючі;
▪️По всій території України;
▪️Мова про видобуток та державні та приватні кампанії;
▪️Гроші конвертуються відразу у валюту;
▪️Кошти фонду перераховуються за кордон. Якщо раптом з якоїсь причини з нашого боку щось не дійде, доплачуємо;
▪️Керує 5 осіб, 3 з них від США з повним правом вето ;
▪️Вклад США – вже надана нам допомога з 2022 року.
▪️Отримують вони «роялті» з Фонду перші (а потім Україна) +4%;
▪️Угода діє безстроково. Зміни лише з дозволу американців можуть бути змінені або припинені;
▪️Права «першої ночі» на всі нові інфраструктурні проекти та право вето на продаж ресурсів іншим країнам.
▪️Нічого про гарантії безпеки.
п-ц. чтоб они все сдохли в муках
▪️По всій території України;
▪️Гроші конвертуються відразу у валюту;
▪️Нічого про гарантії безпеки.
п-ц. чтоб они все сдохли в муках

ось я дещо не розумію. Видобуток наприклад газу. Тобто вони видобувають газ і що, продають його? А як же ми? Нам теж він потрібен для свого опалення та життя загалом. Чи як це розуміти?
Чи продають його нам? То які ж тоді будуть ціни на НАШ газ для нас самих та комунальні послуги?

Тетя Фрося• 27 марта в 11:51
Ответ дляNadiaaaa
Они добывают, потом продают нам за валюту. Чтобы добыть эту валюту нам надо продать что-то другое. Так грабят страны где ещё нет демократии.

Ответ дляNadiaaaa
Вы с Луны и не поняли для чего мы нужны для мяса на войне и для их интересов

Ответ дляlus_so
Зеленський дипломат від бога. Неймовірний успіх.
Так все к этому и шло, когда началась война все знали что за то что дают бесплатно нужно будет отдать территорией как не соседу так америкосу, интересно когда он начнет Канаду присоединять может к нам лезть перестанут

SantaMonika• 27 марта в 11:53
Ответ дляТанюша
А якщо не підпишемо?
Поки лякають так
❗️путін готується до весняного наступу на Суми та Харків, — Зеленський
Але вчора Зеленський казав, шо Путін помре. Тому- чекаємо

Ответ дляElenaMari
а вы гос долг самого США видели?

Техноложка• 27 марта в 11:54
Ответ дляlus_so
Мне еще «понравилось», как он вчера, накануне поездки к Макрону, у которого жене 73 года, заявил, что пуйло в 72 года - старый и скоро помрет. Испанский стыд. 🤦♀️