PinkMa• 27 марта 2025

Деталі нової угоди України та США. По сути продажа Украины

Деталі нової угоди України та США, яку пропонують підписати Штати

▪️ Йдеться вже про всіх (!) копалин. Тобто там і нафта, і газ, і нові та існуючі;
▪️По всій території України;
▪️Мова про видобуток та державні та приватні кампанії;
▪️Гроші конвертуються відразу у валюту;
▪️Кошти фонду перераховуються за кордон. Якщо раптом з якоїсь причини з нашого боку щось не дійде, доплачуємо;
▪️Керує 5 осіб, 3 з них від США з повним правом вето ;
▪️Вклад США – вже надана нам допомога з 2022 року.
▪️Отримують вони «роялті» з Фонду перші (а потім Україна) +4%;
▪️Угода діє безстроково. Зміни лише з дозволу американців можуть бути змінені або припинені;
▪️Права «першої ночі» на всі нові інфраструктурні проекти та право вето на продаж ресурсів іншим країнам.
▪️Нічого про гарантії безпеки.

п-ц. чтоб они все сдохли в муках
ok1904• 27 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Поки лякають так
❗️путін готується до весняного наступу на Суми та Харків, — Зеленський
Але вчора Зеленський казав, шо Путін помре. Тому- чекаємо
Ні він казав, що якщо пуцик помре, то може щось змінитися
SantaMonika• 27 марта 2025
Ответ дляТанюша
А якщо підпишемо то не нападе?
Не знаю
ElenaMari• 27 марта 2025
Ответ дляТетя Фрося
Они добывают, потом продают нам за валюту. Чтобы добыть эту валюту нам надо продать что-то другое. Так грабят страны где ещё нет демократии.
А кто вчера тему создавал что у нас демократия))))
Nadiaaaa• 27 марта 2025
Ответ дляElenaMari
Вы с Луны и не поняли для чего мы нужны для мяса на войне и для их интересов
просто хочу понять, как будет работать эта ’угода’
Olenka_bum• 27 марта 2025
Ответ дляТетя Фрося
При цьому українці ще й помирають як воєнні так і цивільні. Так що це за ’допомога’? Хіба що керівництву держави та прихвосням на будинки за кордоном та громадянство
автор PinkMa • 27 марта 2025
Ответ дляok1904
Джерело інформації?
Нардеп Ярослав Железняк
ok1904• 27 марта 2025
Ответ дляМимо_шла
И?
У Вас якісь крайності. То що Ви відсвяткували чи закупорили пляшку назад?
ElenaMari• 27 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Поки лякають так
Ооо провидец появился )))
ElenaMari• 27 марта 2025
Ответ дляtanga
Придуманного долга, так как Байден давал не в долг
А вы откуда знаете что не в долг то что подписывал наш президент никто не знает
SantaMonika• 27 марта 2025
Ответ дляok1904
Це і є новий план перемоги
Мимо_шла• 27 марта 2025
Ответ дляok1904
Не знаю как у вас принято,но я с бутылкой не сижу 2 недели.
И я не понимаю,что вы от меня хотите
Olenka_bum• 27 марта 2025
Ответ дляElenaMari
Так все к этому и шло, когда началась война все знали что за то что дают бесплатно нужно будет отдать территорией как не соседу так америкосу, интересно когда он начнет Канаду присоединять может к нам лезть перестанут
Тільки з Україною закінчить так і далі піде. Що там далі? Гренландія чи Канада?
Он вже ’поважні посадовці’ від США збираються на ’свою’ базу в Гренладію, але керівництво Гренландії заявило, що США їм не друзі, тому не раді їх бачити на своїй території і зустрічати їх не будуть
alenka3108• 27 марта 2025
Ответ дляlus_so
Зеленський дипломат від бога. Неймовірний успіх.
Потужний, так би мовити)
ElenaMari• 27 марта 2025
Ответ дляNadiaaaa
Никак, в конце концов раше уйдет часть и америкосы забирают что захотят, те кто в Луганской обл и в Крыму на пенсию 2000 грн уже не захотят и зарплату в 6000 грн
ok1904• 27 марта 2025
Ответ дляPinkMa
Нардеп Ярослав Железняк
Почитала я статтю, а не цитати, ну то тягатимуть вони цю угоду про копалини ще довго аналогічно по сценарію мирного плану Зе.
Дева Мария• 27 марта 2025
Так шо , омерика виновата или нет . Давайте теперь предложения , а то с начала войны меня за это банили .
ElenaMari• 27 марта 2025
Ответ дляOlenka_bum
О наши скоро повалят обратно с США и Канады((((
Техноложка• 27 марта 2025
Ответ дляtanga
А что же он тогда хотел списывать в конце правления?))
Olenka_bum• 27 марта 2025
Ответ дляТехноложка
Мне еще «понравилось», как он вчера, накануне поездки к Макрону, у которого жене 73 года, заявил, что пуйло в 72 года - старый и скоро помрет. Испанский стыд. 🤦‍♀️
Ну так він же професійний дипломат і команда його теж професіонали з переговорів і стратегій в геополітиці.
Що ви хотіли від ’артиста мАлих і большИх театров’?
ElenaMari• 27 марта 2025
Самое главное что мы не повлияем ни на что!!!!
ok1904• 27 марта 2025
Ответ дляOlenka_bum
Трамп заявив що хоче в Співдружність до Карла. .
Olenka_bum• 27 марта 2025
Ответ дляElenaMari
Вас це найбільше турбує в сьогоднішніх реаліях? Більше немає проблем?
завитушка• 27 марта 2025
Ответ дляok1904
Тобто план від ’заглянуть путіну в глаза’ трансформувався до ’чекаєм поки путін помре’)
Ну шо сказать, потужно.
SantaMonika• 27 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Амнистия у Вас. Всьо.
Леска• 27 марта 2025
Ответ дляМимо_шла
Так смысл нам подписывать это соглашение?
таке ж питання. Що буде якщо не підпишемо.
Зброю все одно не дають. Санкції з рашки знімають, у рашиків вже запаморочилося від успіху переговорів зі штатами.
Розвіддані?
ElenaMari• 27 марта 2025
Ответ дляOlenka_bum
А мы проблем не решим страны, мы можем повлиять что людей на улице бьют и закидывают в машины???
Olenka_bum• 27 марта 2025
Ответ дляok1904
З Трампом дружить як по лезу ножа ходить. Але і відмовити йому не кожен ризикне.
ok1904• 27 марта 2025
Ответ длязавитушка
Ну шо сказать, потужно.
Ну, потужно ж.
Киев_Елена• 27 марта 2025
Ответ дляМимо_шла
Так а что мы получим за это?
Я так понимаю гарантии ненападения в том, что русня не сунется, т.к. у США тут будет бизнес
Леска• 27 марта 2025
Ответ дляtanga
а закон обратної сили не має.