Злюка бобер• 27 марта в 20:51

Це тимчасове захоплення чи кохання? Історія однієї зради

Зрадила чоловіку з неодруженим хлопцем, зустрічаємось 3 місяці. У нього є дівчина, живуть разом.
Ми з чоловіком разом 10 років. Є діти.
Незнаю що робити, але не хочу нікого крім коханця.
Мучить совість, що не даю йому бути щасливим.
У нього до мене теж є почуття, це не лише секс.
Хочу залишити сімʼю і почати життя з нової сторінки. Боюсь😣
автор Злюка бобер • 27 марта в 21:11
Ответ дляSeehund
Автор, ему нужны ваши подростки со своими выделываниями? Или детей папе оставите?
Не думаю, що у дитині проблема
Все буде Україна• 27 марта в 21:12
Ответ дляЗлюка бобер
А можна без сарказму? Я не тролю, а заплуталась, розповісти нема кому
А де ви побачили сарказм? В 37 років то вже чоловік, хоча можете обізвати як хочете. І ви жінка середнього віку і мати , а не дівчинка. А про зраду я написала як є. І як я вважаю.
Сонячний день• 27 марта в 21:13
Ответ дляЗлюка бобер
А з чого такі висновки?
А нах... на ему разведенка с прицепами?
Поахаться без обязательств это одно.
сказочное_Бали• 27 марта в 21:13
ОМГ
На земле 7 млрд человек, но бл..м обязательно нужны чужие
Дюагональ• 27 марта в 21:13
Ответ дляЗлюка бобер
Розумію чому завершили стосунки, я б теж не змогла забрати чоловіка з сімʼї, де двоє дітей
Я не понимала изначально смысла нашего общения. Он год проявлял ко мне внимание. Я тогда не знала, что он женат и с детьми. А когда стали тесно общаться, узнала. Очень удивилась, что женатый может так себя вести, при том, что мы тут все навиду ( пригород, частный сектор).
автор Злюка бобер • 27 марта в 21:14
Ответ дляВсе буде Україна
Я не думала, що закохаюсь в 37 рочків
Seehund• 27 марта в 21:14
Ответ дляЗлюка бобер
Не думаю, що у дитині проблема
Ну здрасьте, мужик никогда не видевший близко детей до 40-ка лет и тут подросток со своим черно- белым мировоззрением. Вас ожидает ’веселая’ жизнь.
автор Злюка бобер • 27 марта в 21:15
Ответ длясказочное_Бали
ОМГ
Люди сходяться та розходяться. Нічого дивного. І він не одружений, живуть разом, не більше
автор Злюка бобер • 27 марта в 21:15
Ответ дляСонячний день
А нах... на ему разведенка с прицепами?
Поахаться без обязательств это одно.
Можливо ви праві. Але наші стосунки не лише побудованіна сексі
автор Злюка бобер • 27 марта в 21:15
Ответ дляДюагональ
А ви заміжня?
Все буде Україна• 27 марта в 21:16
Ответ дляЗлюка бобер
Я не думала, що закохаюсь в 37 рочків
То поступають чесно і з повагою до свого чоловіка. Позбавте його цього бруду. От ви б хотіли дізнатися що він ахається з кимось? Розлучайтеся
автор Злюка бобер • 27 марта в 21:16
Ответ дляSeehund
Він любить дітей
Жерица ночи• 27 марта в 21:17
А вас обох не смушає, що він спить із своєю дівчиною, а його, що Ви із своїм чоловіком?
автор Злюка бобер • 27 марта в 21:17
Ответ дляВсе буде Україна
Так я і схиляюсь до цього. Не хочу жити в обмані
Все буде Україна• 27 марта в 21:17
Ответ дляЖерица ночи
Це любов така
Дюагональ• 27 марта в 21:18
Ответ дляЗлюка бобер
А ви заміжня?
Официально да. Но не живу с мужем.
автор Злюка бобер • 27 марта в 21:18
Ответ дляЖерица ночи
Ми про це не говоримо. Коли разом - насолоджуємось одне одним
автор Злюка бобер • 27 марта в 21:18
Ответ дляДюагональ
Официально да. Но не живу с мужем.
Вам легше. Дітки є?
Seehund• 27 марта в 21:19
Ответ дляЗлюка бобер
Він любить дітей
Как он их может любить, если он никогда их не растил. Гипотетически?))
Ms. Сама прямота• 27 марта в 21:19
Бред.
Какие почуття? он трахает другую
Жерица ночи• 27 марта в 21:19
Ответ дляВсе буде Україна
Це любов така
Одна має кризу середніх років, а він досвіду набирається. З таким сім´ї не створиш, побіжить до молодої потім. А чоловік надійний.
Дюагональ• 27 марта в 21:20
Ответ дляЗлюка бобер
Вам легше. Дітки є?
Взрослые. Им уже каждый день мама не нужна) тот парень и с сыном моим познакомился, и домой ко мне приходил) короче, капец)
автор Злюка бобер • 27 марта в 21:21
Ответ дляЖерица ночи
Ми однолітки, якого досвіду. Вже наахався думаю. І секс йому не головне
автор Злюка бобер • 27 марта в 21:21
Ответ дляДюагональ
Не плануєте далі з ним спілкуватися?
Ms. Сама прямота• 27 марта в 21:21
Ответ дляЗлюка бобер
А как без сарказма? Ваш любовник живет с другой, лижет ей и дарит подарки, а вы пишете что у него чувства к вам 🤣🤣🤣
автор Злюка бобер • 27 марта в 21:22
Ответ дляMs. Сама прямота
Мені він теж це робить і ми їздили разом відпочивати
Дюагональ• 27 марта в 21:23
Ответ дляЗлюка бобер
Не плануєте далі з ним спілкуватися?
Может быть когда-нибудь. Но только как соседи. И желательно познакомиться с его женой. Чтоб не было никаких двусмысленностей. Она, по любому, видела что с ним творилось 5 месяцев. А я не хочу быть причиной чьих-то переживаний.
Ms. Сама прямота• 27 марта в 21:24
Ответ дляЗлюка бобер
Как вы не брезгуете давать ему свою матильду после того как он трахал другую? 🤔
Я бы блеванула.
автор Злюка бобер • 27 марта в 21:24
Ответ дляДюагональ
Я теж не хочу розбивати їхні стосунки, якщо у них кохання. Хоча, якщо він їй зраджує чи кохання це
Ms. Сама прямота• 27 марта в 21:25
Ответ дляЗлюка бобер
Он больной на голову псих.
После секса с одной, лезть к другой.
Жаль что таких не забирает тцк.