Пацан к успеху шел• 27 марта в 22:08

Продаж будинку , який ризик ?

Родичка продає будинок ,відразу скажу недорого.Суть в чому.Документи подала до нотаріуса з продажною з тієїю сумою що видали техпаспорт з оціночною вартістю.
Продаж значно дешевше ,а по документам нотаріус пише вартість більшу ( оціночну).Колись тут читала ,що сума пишеться саме та,за яку продаєш/купуєш.Що робити чи нічого ?
автор Пацан к успеху шел • 27 марта в 22:27
Ответ дляЯ Головна
Какую чепуху вы несёте
Я бы тоже так решила.
ЯяяКакаджамбо• 27 марта в 22:27
Ответ дляПацан к успеху шел
Я бы тоже так решила.
вивчайте хоч трошки питання перед тим як створювати теми
автор Пацан к успеху шел • 27 марта в 22:31
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я задала питання ,чи є ризик писати більшу вартість .Все інше то не варто розвивати .
ЯяяКакаджамбо• 27 марта в 22:33
Ответ дляПацан к успеху шел
ви вигадали несінітницю
ніяку ’оціночну вартість’ в технічний паспорт не пишуть
навіть в ті часи, коли в угодах вказували інвентаризаційну вартість, її замовляли окремо.
не варто розвивати тому що ви брешете
sim_sims• 27 марта в 22:33
Ответ дляПацан к успеху шел
Перероблювала документ на землю і дім бо її тітка перед смертю зробили ккплю- продажу і не внесли просто прізвище .Тобіш є документ спочатку каплі продажу ,а в БТІ не внесли прізвище .Із-за цього знову замовляла техпаспорт.Там була оціночна вартість.
Ви взагалі перечитуєте те, що ви тут у кожному коментарі ліпите? Де ви такі беретеся, навіть якщо і тролі?
автор Пацан к успеху шел • 27 марта в 22:42
Ответ дляЯяяКакаджамбо
ви вигадали несінітницю
не варто розвивати тому що ви брешете
Мені чоловік сказав що писатимуть оціночну ,я не обманюю.Навіщо мені це робити.
ЯяяКакаджамбо• 27 марта в 22:43
Ответ дляПацан к успеху шел
ідіть створіть тему про щось інше, в чому тямите
а цю закрийте
автор Пацан к успеху шел • 27 марта в 22:43
Ответ дляsim_sims
Де ви беретеся що тролів в кожній темі бачите ?
ЯяяКакаджамбо• 27 марта в 22:44
Ответ дляПацан к успеху шел
а що, кожна тема тут - ваша?!
автор Пацан к успеху шел • 27 марта в 22:44
Ответ дляЯяяКакаджамбо
а цю закрийте
Я вас не тримаю.
ЯяяКакаджамбо• 27 марта в 22:44
Ответ дляПацан к успеху шел
Я вас не тримаю.
вчіть, як то кажуть, матчасть
автор Пацан к успеху шел • 27 марта в 22:47
Дякую за пару адекватних відповідей.