Блиск думки• Изменено 27 марта 2025

Дитину вирвало в кабінеті у лікаря

Не дає мені спокою сьогоднішня ситуація. Були на прийомі у лікаря і дитину під час огляду досить сильно вирвало прямо на підлогу і трохи на меблі. Лікар покликав прибиральницю, яка з тяжкими охами-вздохами і закотаними очима прибирала. Я запропонувала прибрати замість неї, вибачилася за ситуацію, але прибиральниця відмовилася. Дуже незручно себе почуваю після цього...
P.S. Дитині 5 років, прийом в приватному медичному центрі
Позитивна• 27 марта 2025
Для лікарів жодної несподіванки що хворі діти ( дорослі ) можуть блювати , мати проноси і тд
Заспокойтеся
Позитивна• 27 марта 2025
Ответ дляМусик Пусик
А есть другие варианты о которых автор написала?
Діагностика через монітор через розповіді
Мусик Пусик• 27 марта 2025
Ответ дляПозитивна
Читаю в теме про осмотр, а диагностики через монитор не вижу, это в комментариях?
Позитивна• 27 марта 2025
Ответ дляМусик Пусик
Ви вже діагноз поставили
Не спамте - блювання буває не тільки психогенним і самовпевнено писати що нічого страшного і це воно
Мусик Пусик• 27 марта 2025
Ответ дляПозитивна
Ви вже діагноз поставили
Ничего страшного что уборщица по убирала последствия случившегося, это имелась в виду.А диагнозы я не умею ставить не видя ситуацию в целом. И с чего Вы решили что я самоуверенно написала?
Воздух в банке• 27 марта 2025
Автор, ничего страшного не случилось.
Вы платите деньги за помни.
Уборщица получает деньги за свою работу.
Ребенку скорейшего выздоровления!
Дюймовочка• 27 марта 2025
Ответ дляБлиск думки
Вона ще встигла прокоментувати сніданок дитини
ну це хамство. ви платите за прийом і відповідний сервіс. і в клініці може будь що трапитись і блювота в тому числі.
клієнт орієнтованість - дно.
вам нема чого себе гризти.
я б поскаржилась адміністрації на таку прибиральницю. хай йде шукати іншу роботу.
Дюймовочка• 27 марта 2025
Ответ дляГонУрова дівка
і ви через це незручно себе почуваєте?
скоріше за все авторці неприємна сама ситуація, вона перебуває в шоці від хамства, але не може чітко усвідомити це відчуття
Kateryna-S• 27 марта 2025
Да, ладно, моя девочка в 2-х летнем возрасте фонтаном обрыгала пол и стол и кресла зала ресторана. Хорошо что на посетителей не попала.
Официанты убрали, мы чаевые большие оставили и больше в этот ресторан не ходили.
Уже более 13 лет прошло , а я до сих пор вспоминаю этот ужас как проезжаю место где стояло здание ресторана.
Ресторан вскорости закрылся и здание снесли. Надеюсь не из-за нас.
Задолбулька• 28 марта 2025
Мій син колись масажистку обпісяв. Вона спокійно переділа халат і продовжила масаж.
Синові було три місяці. Думаю, у неї таке регулярно бувало, бо серветки сухі біля столу лежали і у шафі, звідки вона брала чистий, був ще один.